The Crew Motorfest (ana konu)

Hawaii’de geçen The Crew Motorfest ne kadar da Forza Horizon’a benziyor!
:point_right:

Vatandaş bunu istiyorsa stüdyo ne yapsın?

2 Beğeni

umarım oynanış ve sürüş fiziği olayıda daha iyi olabilir önceki oyundan :smiling_face_with_tear:

Bugün Xbox ta yanlışlıkla 197 TL gibi bi fiyat yazmışlar alan aldı o sıra, düzelttiler mi bilmiyorum şu an

düzeltilmiş

1 Beğeni

PC sürümü değil, konsol sürümü zaten. Pek fazla zarara uğramamışlardır. PC sürümü Epic Games Store ve Ubisoft Store için var.

1 Beğeni

Xbox’ta dedim zaten, konsol olan Xbox !

1 Beğeni

“Xbox” kelimesi eğer tek başına kullanılırsa anlam karışılıklığı oluyor. Çünkü;

• Konsol

• Xbox 360
    • Xbox One
    • Xbox Series X
    • Xbox Series S
  • Konsol ve PC oyun mağazası

• Xbox Store
  • PC oyun istemcisi

• Xbox

Bu üçününde ismi Xbox. Sadece xbox denilirse hangisi olduğunu kimse anlamaz. Microsoft’un bunu düzeltmesi lazım artık.

1 Beğeni

Aynennn :raised_hand::raised_hand:

Bir kaç gün önce kapalı beta alımları olmuş tam bir forza çakması ama güzel gibi sanki ya

1 Beğeni

Crew 2 yi oynayamadım arabalar sanki havada gidiyor gibi bi fiziği vardı. Bunda daha oturaklı bir sürüş yaptılarsa forzadan daha çok rağbet görür. Ses konusunda baya iyi iş çıkarmışlar.

3 Beğeni

harita ve ses olarak fh5’i çok rahat tokatlıyor ama orta dereceli sistemler için optimizasyon her ubisoft oyununda olduğu gibi kötü, mailde 3 kişilik davet linki var ama çalışmıyor.

1 Beğeni

14 eylül de yani yarın 5 saatlik ücretsiz deneme hakkınız var bence bir şans verin derim sesler ortamlar fizikler bana forzadan iyi gibi gözüktü, müzik açıp chill takılmak keyifli olur gibi, modifiye işini manyak yapmışlar yüzlerce parça özelleştirilebiliyor bu forza kısmında biraz yavan sönük kalıyordu

şimdi videoyu izleyince amerikan araçlarındaki o mekanik vites geçiş sesine düştüm :smiley:

Crew’in güzleliği bence haritasıydı… Motorfest ile bu güzelliği bozduklarını düşünüyorum. LA’den NY’ye yarışmak başka oyunda yoktu :smiley:

1 Beğeni

tam tersi ön incelemelerde haritasını övmüşler oyundan çok hocam

Amd Ryzen 7 5800h - Rtx 3060 6gb

crew motorfest = orta ayarlar 50-60 fps

forza horizon 5 ultra ayarlar 80-90 fps

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Benim hoşuma gitti oyun

1 Beğeni

Oyunda dikiz aynası olmaması beni çok sinirlendirdi, yani bir atom parçalamadığımız kaldı oyunda ama bu özelliğin neyini yapamıyorlar anlamıyorum.

1 Beğeni