Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

2 Beğeni

Heyecanlandırmayan görüntüler part 1

8 Beğeni

:slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Bu üstteki fotoğraftaki bulutlar gözüme çok çarptı baya güzel duruyor

American Truck Simulator için 2022 yılında beklenen Texas DLC’sinde Offshore Tersane Endüstrisi tanıtıldı. :point_right: https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-texas-dlc-offshore-tersane-endustrisi/

9 Beğeni

11 Beğeni

Evet 2022’nin ilk blog yazısı buradan geldi :smiley:

11 Beğeni

Rusya ve Texas’ı anca büyük bir şey gözümüzde değerli kılar. :upside_down_face: :cowboy_hat_face:

5 Beğeni

Paylaşılan video ve resimler ihtişamlı görünüyor.

San Angelo
06_2

Waco

Galveston

Not: Kesin Annie yaptı…

Amarillo

5 Beğeni

American Truck Simulator - Texas DLC Şehirler ve Yerleşkeler #1

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-texas-dlc-sehirler-ve-yerleskeler-1/

2 Beğeni

Nasıl yani :slight_smile: nolursun güzel bir şeylerin haberini ver buna çok ihtiyacımız var

Karrrrrrr mı?

Texas’a çok nadir kar yağar. Yağsa bile tutmaz genelde.

1 Beğeni

“Aynen bu yüzden mevsimlere ne gerek var? Gidin steam sayfamıza paintjobslarımıza bakın gözünüz gönlünüz açılsın.”
dc525ead468362e4738e433e7595b41c9970e10d
(Mizah amaçlıdır yine tartışma olmasın lütfen.)

8 Beğeni

:smile: Pavel Reis haklı. Çekin altınıza 3-4 Paintjobs Pack, hayatınız şenlensin.

2 Beğeni

2 Beğeni

Yazın çıkması yok mu be? :slight_smile: Büyüklüğünü çok merak ediyorum nasıl görünecek acaba?

Dünyanın en büyük benzin istasyonu San Antonio’daymış. Bunu bilmiyordum. İyi aktarılacağına eminim. Şaşırtıcı olacak.

Ayrıca texas için bir mikrosite yapmışlar.

7 Beğeni

kaçıncıya görüyoruz aynı şeyleri

baydı hoceyyyy yani olacak şeyler de trucking yok geçmişe baktığımızda hep ayın blog yazıları paylaşımları görmek yakışmıyor.
koca firma resmen para kazanmak için bu batağa saplanmış gibi geliyor
girdikleri yolda bu stratejide hayatta kalabilmek için resmen bu gördüklerimize katlanmak zorundayız
yoksa scs dışında böyle kapasitede bir firma başka ülkede sanmıyorum bu kadar çalışan ve bu yöntemle hayatta kalsın :confused:
uzun zamandır aklımda bir video var ama neyse

4 Beğeni