Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

Texas tan sonraki dlcler toplu olarak gelecektir büyük ihtimalle.Montana hariç olabilir.
Wyoming,Colorado ve Montana gibi eyaletlerin doğusundaki Okyanus kıyısında olmayan orta-batı eyaletleri toplu olarak çıkacaktır.
Texas sonrası Oklahoma Alabama,Lousiana,Mississippi gibi eyaletler bu gruba dahil değil ancak Güney eyaletleri olarak toplu da çıkabilir.
Texas ve Rusya dlcleri yüzölçümsel olarak büyük olduğu için SCS bu yoğunlukta çalışmayı eyalet paketleri olarak çıkaracaktır bundan sonra.
Midwest(ortabatı),south,east ve belki north-east şeklinde Texas a yakın veya biraz büyük ölçüde dlcler gelecektir diye tahmin ediyorum.ETS deki dlcler ülkeleri içerirken bunlar eyaletleri içerecek.
Bu zamana kadar neden yapılmadı bu olay denilirse sebep olarak batı eyaletlerinde coğrafi çeşitlilik çok.SCS için üzerine fazla çalışılması gerekliydi o havayı kullanıcılara verebilmek için.Deneysel kaldı o eyaletler SCS için ve nihayet bitirildiler.Doğuya doğru eyaletlerde coğrafi çeşitlilik az ya ova,ya orman şeklinde.Batakliklar çok sayıda.
Amerika bittikten sonra ayrıca Alaska dlc olarak çıkabilir.

4 Beğeni

Kesinlikle, Montana ile batı defteri tamamen kapanacaktır. Scs şu ana kadar 5 senelik yaptığı işçilik çıraklıktı, Şimdi Texas ile birlikte ustalık bölümüne geçecekler. Texas ‘dan sonra gelecek Montana ile birlikte ülkenin yüzde 65 lik kısmına erişiyoruz. Daha sonra; Güney Dakota ve Kuzey Dakota gibi Wyoming seviyesindeki vasat eyaletleri tek bir dlc’ de göreceğimizi düşünüyorum. Nebraska, Kansas ve Oklahoma eyaletlerini 2024 yılında göreceğimizi düşünüyorum. İklim olarak artık tek düze bölgeler doğuya kadar uzanıyor. Harita işini çok iyi yapıyorlar. Eksik olan Tırlar var onlarda zaten senede 2 adet ortalaması ile sorunsuz bizlere sunuluyor. Bence yapılması gereken eski dlc’leri elden geçirmek. Çünkü oyunun en iyi eyaleti Colorado ile Nevada arasında dağlar kadar fark var. Rework çalışmalarını da başlattılar zaten. 1.43’de Cali part 2 yi görebilriz. Ve en önemli şeylerden biri ATS’de şirket çeşitliliği az Texas’da 10 a yakın yeni şirket gelmeli.

2 Beğeni

şu parka girdiğimde bir kere scs avukatlığını yapmadığını görürsem kurban kesecem :smiley:

3 Beğeni

Ne avukatlığı?

Aynen dediğin gibi belki de eyaletler grup grup gelebilir ki, eyaletler de yüz ölçümü olarak da küçülmeye başlıyorlar. ATS tarafında yeni dlc’ler için işler hızlanabilir, Kuzey Dakota’dan sonra elbette. Ets 2 tarafında alıştığımız gibi yılda bir dlc devam :smiley:

@Apexpredator Eğer dediğin gibi olursa ustalık konusunda, Texas’tan sonra daha iyi (görsellik olarak) şeyler görebileceğimizi umuyorum. Rework tarafında ise ats daha farklı oluyor bence, bir de şirket çeşitliliği az.

1 Beğeni

ATS nin işi çok olsada ETS 2 de rework isleri hızlandirilsa çok daha iyi olur.Harita olarak pek birşey kalmadı Avrupada Balkanlar harici.Belki de çıkmaz siyasi açıdan sıkıntılı bölge Arnavutluk harici.ETS 2 için rework işleri ve yeni yol bağlantıları gerekli.Onun içinde Iberia çok iyi bir örnek.Dolu dolu bir harita.Bu mantıkla ilerlediğini düşünüyorum SCSnin ETS 2 üzerinde.Fransa da şehir yenilemeleri de buna örnek.

1 Beğeni

Valla şuanda aklıma gelmiyor ancak ben uzun zamandır oyuna girmiyorum ancak bugün veya yarın girdiğimde ilk gördüğüm şey yeni arayüz yeni arka plan yeni loading ekranı görmek isterim 2012 den kalma halen, ses sorunun çözülmesini istiyorum sesler daha oturmadı,biraz daha sosyal bir oyun istiyorum bir daha detay istiyorum yük alma ekranında yükü aldığımda animaayonlu şekilde kısa görüntü isterim special transport gibi daha eğlenceli hale getirecek şeyler arıyorum işi aldığımda 1 kamerasına geçince sözleşme gelsin kağıt animasyonlu imzalıyalım bunlar sanki zor şeyler değil gibi sanki bu ufak şeyler gibi oyunu değiştiriyor her gün yayın yapmaya ayırdıkları süreyi bunları yapmaya ayırsalardı şuanda bunlar gelmişti

4 Beğeni

@Sami_Can_Celebi aynen bence de, yeni gelecek dlc’den çok rework işi var değil mi :smiley:
Balkanları siyasi açıdan belki de sona atmak istemişte olabilirler.

@altunsoy07 aynen loading ekranı kötü gerçekten, ses derken hangi ses?
Special transport için önerdiğin fikir aslında çok güzel aslında ama bunu engelleyen dx’in geçiş sürecinde mi olması yoksa oyunun motorunun mu gücü olmaması yoksa eskiden kalma kronik sorunların mı olması onu bilemiyorum.

1 Beğeni

aynen :cowboy_hat_face:

1 Beğeni

Kabin içerisindeki sesler halen iyi değil rahatsız ediyor sesi kıssamda halen bir boğuk geliyor 1 saat sonra rahatsız etmeye başlıyor gerçekten kötü oluyor

2 Beğeni

Kardeşim bu adam seslerden memnun. Ses konusunu yanlış kişiyle tartışıyorsun.

1 Beğeni

Aynen bazılarında öyle olabiliyor, bir yerden sonra kulağı rahatsız edebiliyor. Camı kapatıyorum ya da müzik açıyorum.

Memnun veya değilim, benim de bir bakış açım/fikrim olamaz mı? Bu doğru bir yaklaşım değil bence, bunu affına sığınarak söylüyorum, güzel kardeşim. :slight_smile:

Şu parkta senle beraber oyun seslerinden memnun kaç kişi var?

Fark eder mi, konuyu uzatmana değer mi? Madem güzel dilden anlamıyorsun?

kardeşim dediğin kişinin abinin yaşından büyük olması dışında sorun yok :cowboy_hat_face:

Mevcut ATS ve ETS 2 oyunlarında herhangi bir oyuncunun sesler kötü demesine, çekici seslerini anlamayan veya anlamamazlıktan gelen, “Hangi sesler?” diye soran ben bir tek seni biliyorum. Arkadaşa da senin bu konuda fikrinin sabit olduğunu açıklamış oldum. Arkadaşa vermiş olduğum cevapta da senle ilgili yanlış bir bilgi yoktu.

2 Beğeni

@HasanOfke abi buraya bir el atar mısın? Konu dışına çok çıkıldı ve gereksiz bir tartışma var.

ses meselesi tartışmaya bile değmeyecek durumda boşuna uğraşmayın

5 Beğeni

@YunuSS35 benim yaşımı biliyor musun? :cowboy_hat_face:
@Burak39

O senin düşüncen kardeşim, ona bir şey diyemem. Beni tanımıyorsun bile. :slight_smile:

Benimle ilgili çok yanlış düşüncelerin var.