Tesla semi-truck 2019 Mod - American Truck Simulator / ETS2

Sağda solda modeli güzel diye yorumlar gördüm ama hiç de öyle değil. :smiley: Tabii iyi yapanlar el atmadıkları için ortaya karışık bir şeyler çıkıyor. Yine de Tesla markasının çekici modelinin şimdiden ETS2/ATS dünyasına katılması hoş bir şey. 2019’da tanıtıldığında ATS’ye gelme ihtimali yüksek ama diğer markalar bunu görüp gelmezse ne olacak? SCS’in günahı ne?
SiSL bu modu yapsın diyenler??? :smiley:

Video yayınlanacak.

2 Beğeni

Selçuk abi bu moda … diyordu ama Neyse :smile:

Bence gelmeli ats’ye. artik ets2 ye modunu yaparlar bende oynarim :smiley:

2019’da seri üretimine geçilecek olan TESLA Semi çekicisi ETS 2 ve ATS’ye mod olarak yayınlandı. Her iki oyunda da test ediyoruz.

3 Beğeni

Amerika’nın delikanlı baba tırları varken böyle yeni nesil oyuncaklar sadece komik geliyor.

1 Beğeni

Yan aynalar opsiyon galiba gerçektede uzun aynalar.

1 Beğeni

ohaa :smiley: ben gördüğümde yoktu eklemişler tabii trafik kuralları :slight_smile: ++ yine de ortada oturmak zorluyor monitör daha sağlam

1 Beğeni

Abi arka tekerleklere de baksana? Açıktalar.

1 Beğeni

tanıtım için kullanılan tasarımda öyle değil

Bu da video oyundaki gibi baya hava sesi geliyor :smiley: The Tesla Semi Close Up - YouTube

Sürüş baya hoşuma gitti benim. Sırf o şekilde sessiz gidebilmek için vitesi boşa alıp sallandığım oluyordu. :slight_smile: ATS’ye daha bir yakışmış sanki :slight_smile:

hava sesi niye olmasın ki; havalı freni değiştireceklerini çok sanmıyorum. en azından dorsede kalır.

Bu modun güncelini nerden bulabilirim beyler? videodaki modun sürümü 1.31.X diyor.