Tekirdağ - Edirne kavşağındaki texture hk

Merhabalar,

Tekirdağ ile Edirne arasındaki kavşaklarda texturelar daha koyu ve siyaha yakın bir renkte gözüküyor ama tam da siyah değil. Çim görüntüsü olduğu anlaşılıyor. Sadece bu konumdaki kavşaklar böyle, başka texture hatası görmedim. Oyun içi görüntüsünü almıştım ama işte olduğum için sadece konum belirtmek amaçlı bir görüntü yükleyeceğim.

IMG_20240328_094959

Profil dosyasından olup olmadığını anlamak için yedek alarak sildim, yeni profil oluşturdum vs. ama ondan kaynaklanmadığını gördüm. Yeni profilde de aynı sıkıntı var.

Steam’den dosya doğrulama yapacağım. Ekran kartı driverına güncelleme geldi onu da yapacağım.

Bu bir oyun hatası mı, yoksa başka bir sıkıntı mı? Sizin başınıza da geldi mi, farklı çözüm yolları var mı?

1 Beğeni
  • Tekirdağdan Yunanistan sınırına giden yoldaki (İpsala sınır kapısının geleceği bölge) kavşaklarda
    var sorun. Yalnız bu texture hatası değil. Çünkü texture içeriğini görebiliyoruz.

• Bu sorun aslında bir gölgelendirme hatası. Kavşaklardaki çim zemin düz değil çukurdur. Dolayısı ile gölge efekti devreye giriyor ve böyle bir görüntü oluşuyor. Düzeltilmesi lazım.

• Ben geçtiğimiz aylarda F11 menüsünden bildirim yapmıştım. Daha düzeltilmemiş.

@SiSL
Kavşak görüntüsü →

Anlamadim ya… koordinat falan?

Selçuk Bey, hemen ilgileniyorum. Net bir biçimde göndereceğim. @SiSL

İki kavşakta da sorun gözükmektedir. Resimlerde de konum belli olmaktadır. @SiSL

Aşağıdaki resimde konumda da belli olduğu üzere benzinliğin orada bulunan firmanın giriş kavşağı.

Bu resimde de tam benzinliğin karşısındaki kavşak.

Detaylı harita konumunu bırakıyorum.

Tamam arkadaslar, bunu ilettim ama bunu bulmasi kolaydi

ama sonrakinde konum isterse yapacaginiz su: Shift+F11’e basip birseyler yazip Gonder’e basin. Sonra da Belgelerimdeki oyun klasorunden bugs.txt’de o yazdiginiz satiri bulun, o gercek koordinatlari verir.

3 Beğeni

Shift+F11’in çevrimiçi rapor gönderdiği sanılıyor, o yüzden gönderdim bir şey olmadı diyen arkadaşlar çıkıyor.

Teşekkürler Selçuk Bey.