Tank Mechanic Simulator [Ana Konu]

Playway’in tank arama bulma tamir etme ve hikayeli Tank Mechanic Simulator, 2019 ilk çeyrekte çıkacak. Oldukca ayrintili bir yapim tarihe dayali gorevler, arastirmalar, gercek tanklar var. Acik dunya hazirlanmis.

Geliştirici: DeGenerals

Yayıncı: PlayWay S.A.

Çıkış Tarihi: 20 Şubat 2020

3 Beğeni

ilk kez gordum degisik bir temaya sahip aslinda

Dinamik arazi yapmışlar

http://degenerals.com/presskit/Video/TMS_TechDemo_1.mp4

teknik anlamda; real-time terrain deformation - gerçek zamanlı arazi deformasyon yani

https://giphy.com/gifs/toelb8Wt4n8K6nfXPa/html5

https://giphy.com/gifs/8Fc6ECNmy7JfSVt0nF/html5

çok çok çok ayrıntılı oyun mekanikleri var bloglarında görebiliyorsunuz her aleti simüle etmişler birebir modellemişler

devamı

bunlar ilk sürümler o yüzden son halinde bazı şeyler daha güzel ya da daha basit

1 Beğeni

Bu oyun ilk duyurulduğunda istek listesine ekledim PlayWay güzel bir iş çıkartacak diye umuyorum hadi bakalım haftaya perşembe ben vardiya da iken çıkacak bakacağız

Tank Mechanıc Simulator Geliştiricisinden Önemli Mesaj :

''Sevgili Tank Mekanikçiler

Tank Mekaniği Simülatörünün prömiyerinin ertelendiğini size bildirmekten dolayı çok üzgünüz.

Yayıncımız oyunu Erken Erişim modunda yayınlamayı kabul etmemiş ve yayın tarihi 29.01.2019 olarak değiştirilmiştir.

Final galası için plan nedir?

Test sürüşü
Oyuncu / İş tesviye sistemi
Depo yönetimi
Boya odası
Müze yönetimi
Araç / araç dükkanı
Oyun içi araç analizleri
Daha fazla harita ve araç

Yine, bu durumdan dolayı özür dilemek istiyoruz.

İçtenlikle,‘’

DeGenerals

1 Beğeni

ahahaha :smiley: bekleniyordu

1 Beğeni

Oyun yine ertelendi Playway QA departmanı sürümü beğenmemiş belli çok ayrıntı var ama sıkıntılı :smiley: birkaç hafta daha ertelediler yani Şubat olayını geçelim Mart-Nisan anca çıkar. Demo/beta keyleri dağıtılacakmış bakalım gelirse bakarız.

1 Beğeni

yarın cıkıyordu bu yahu :roll_eyes:

44 dakika oynanış

2 Beğeni

yeni tanıtım videosu

1 Beğeni

Yahu oyun çıkamıyor bir türlü

geliştiriciden açıklama :

Sevgili Mekanikçiler,

sizi hayal kırıklığına uğrattığımız için çok üzgünüz, ancak Tank Mechanic Simulator 29 Ocak 2019’da piyasaya sürülmeyecek. Yayıncımızın QA departmanı bu yapıyı onaylamadı.

Bu çok uzun ve çok yoğun bir aydı. Oyunu düzeltmek ve daha fazla tank eklemek için harcadığımız zaman kaybolmadı. Gecikme küçük, bug lardan kurtulmak ve sizin ve QA departmanı tarafından önerilen özellikleri eklemek için birkaç haftaya ihtiyacımız var. Şu anda prömiyerin kesin tarihini tahmin edemiyoruz.

Hala ilgilenen herkese demo / beta anahtarları gönderiyoruz. Sadece contact@degenerals.com adresine bir e-posta gönderin; bir sonraki partide bir anahtar alacaksınız.

Yine, bu durum için sizden özür dileriz. Umarım, son ürün buna değecek.

İçtenlikle,

DeGenerals

https://www.simulasyonturk.com/tank-mechanic-simulatorin-yeni-oynanis-videosu/

2 Beğeni
  • sıkıntı yaratan noktalar üstünde çalışma yapıyorlar (tank üstündeki gölgelere artık şeffaf gölge efekti uygulamışlar)

• tank durumunu gözden gecirme (ön izleme) için radyal mod eklenmiş (foto)

• tankı yenilerken iç kısım gölgelendirme işlemi degiştirilmiş ve ic kısımdaki dokularda elden gecirilmiş

• şuan dinamik arazide sürüşle ilgileniliyor

• bundan ne anlıyoruz jeep willys aracın görevi arazide dolaşıp tank aramacaymış.

• birkaç hafta içinde cıkarıcaz diyorlar.

• cok talep oldugu için key dagıtımında aksaklık olmuş ve steam’den yeni key istemişler,gelen talebe eleme usulu etap etap dagıtacaklar

2 Beğeni

Tank Mechanic Simulator demosu geldi. Car Mechanic Simulator’ın tank versiyonu olmuş. Muhtemelen aynı sistem üzerine inşa ettiler. Optimizasyon için ne varsa kısmışlar dışarıya çıkınca kötü görünüyor. Tabii şu an çıkacak olan sürüm bu değil. Yine de sıkıntısı yok. Tank modelleri aşağıda her biri için tıklayıp farklı parçalar alıyoruz. Boyama atölyesi de kurdum. Tank tutkunlarını sevindirecek bir oyun. :slight_smile: Emek harcamışlar.

1 Beğeni

Hurdalıkta yerde demirleri alarak topluyoruz paslanmış terk edilmiş tankları da toplayabileceğiz. Müze sistemi var orada sergiliyoruz ama bende kapalı.

2 Beğeni

genel bakış diye bir ayrı menü var orada bütün tanklara bakabiliyorsunuz

2 Beğeni

bu sene sonunda da çıkmayacak gibi

2 Beğeni

Valla son gelişmelere kadar takip ettim özellikle arama tarama faaliyetlerinin yapıldığı noktada çok zorlanıyorlar. Özellikle dedektörler vs gibi şeyler aşırı buglı halde duruyor. Onun dışında garaj kısmında bir sıkıntı yok ama gel gelelim dediğin gibi uzun sürecek 2020 ilk çeyreğine gelmesi muhtemel gibi

Geliştiricisi bu oyunu çıkaramadı kısaca çok uzun sürdü Playway de tam olmadan izin vermiyor haklı olarak bekliyoruz ha gayret bakalım.

20 şubatta çıkacakmış güya ayar oluyorum 10 gün kala yapılan çıkış tarihi duyurularına

1 Beğeni