Farming Simulator 19 - Ana Konu

Modeller, kaplamalar ve ışık efektleri kötü olmuş; hatta baya sırıtıyorlar bazen.

var olan model yapısı devam ettirilmiş çok sırıtıyor bazen ets2nin bile dokuları daha iyi
hatta pure farming bu konuda hepsinden iyi diyebiliriz ilk grafiklerinde bile çok güzeldi şu an da öyle

aslında sunumda her araç için 8 farklı material tanımdıklarını belirtmişlerdi görüntülerde metalik renkler vs. vardı değiştirebiliyorlarmış
bazı araç modelleri güzel duruyor ya da siyah renklerden dolayı

hala bir şey görmedik sanırım

İyi iyi yeterli derecede oyun 2021 de dinamik arazi kesin gelir artık benim hoşuma gitti 2 sene götürür oyun. Ki daha hayvancılık fln yok görüntülerde. Onlardada yenilikler vardır elbette.

Araç modelleri ortalama gibi de kaplamaları çöp zaten onlara bakmaya gerek yok. Çevreyi oluşturan modeller vs. çok kötü. Köyün içindesin ama oyuncak evlerin yanında uçan kamera tamamen. Halının üzerine oyuncak evler koyup kamera ile çeksen çok daha kaliteli olacakmış gibi.

daha net bir video seslere odaklanmış biirkaç deneme yapıp fizikleri göstermeye çalışıyor

ekleyen ekliyor çünkü imkan var

ama çiftçilik simülasyonunda 10 yıllık seri en çok satan oyunun umrunda değil böyle olaylar

3 Beğeni

Hasan bey ben inanıyorum ki bir sonra ki Farming Simulator oyunun da Gerçek zamanlı arazi deformasyonu ve daha fazlası olacaktır. Çünkü eminim Farming Simulator yapımcıları piyasa şartlarını ve oyuncu geri bildirimlerini fazlası ile yakın şekilde takip etmekteler. Ve bir sonraki oyuna hangi marka modeli getirirler se getirsinler Yeni bir Grafik ve Fizik motoru olmadan oyunu satamayacaklarından eminler. Bu yüzden Sıfırdan bir Grafik motoru ve Fizik motoruna ihtiyaçları var. Bunun farkındalar diyebilirim. Ama şundan eminim Bir sonraki FS çok daha ileride olacak.

Burada bir de bizim göz ardı ettiğimiz gerçekler var. Farming Simulator serisi Elinde en geniş Brand List bulunduran firma. Belki de Simulator Oyun dünyasında ki en geniş Brand List. Ayrıca Farming Simulator Mod topluluğu gerçekten diğer oyunlara göre çok daha iyi ve kaliteli işler sunmakta. Farming Simulator Mod topluluğunda bir SİSL abimiz eksik diyebilirim :slight_smile: Ama hepsi SİSL abimiz kadar kaliteli modcular.

2021’e kadar Cattle and Crops tamamlanmış, PlayWay çiftçilik simülatörünü çıkarmış olur. FS’ye tepki her gün katlanarak artar…

2 Beğeni

bunlar ellerindeki nimeti köküne kadar kullanmak istiyo klasik alman

Fact sheets bilg kartlari yakinsa basliyormus muhtemelen bu hafta
Araclarin ozelliklerini anlatan resimlerdi bilmeyenler icin

1 Beğeni

Hala FS 17’den hiçbir farkı yok yorumlarını görebiliyoruz. Bunların temel nedeni parasızlık(bilinen anlamda değil), sisteminin rahat oynatamaması(genele değil), çok fazla oyun alamamak(vakitle alakası yok), olayı kavrayamamak, neden niçin oynadığını bilmemekten kaynaklanıyor. Mantıklı bir fikir beyan ettiğini göremezsin mesela :slight_smile: Şu şu nedenden dolayı doğru düzgün açıklayamaz. FS 19’u eğlenmek, yeniliklerle 2 yıl aradan sonra yeni bir oyuna başlayarak tekrar oynamak için istiyoruz. Beğenmek, takdir etmek kusurlarını silmiyor. Bu kitle her oyunda aynısını yapıyor.

7 Beğeni

Ağzına sağlık yazdıklarına imzamı atıyorum

gamescom 2018 videosunu paylaştılar

bu hafta fact sheets başlayacaktı sanırım cuma başlanır haftalık olarak

önümüzdeki hafta başlıyormuş fact sheets dalgaları

Olup olmadığından emin değilim ama;
Sanayicilik doğal içerik olmalı, özellikle kereste sanayi
Kesilen kerestelerden Europalet, fıçı, Kereste, Geniş Euruplaet üretilmeli.
Başta buğday olmak üzere tahıllardan un, x (tahıl) kepek; Ayçiçeğinden yağ ve küspe, Şeker Pancarından Pancar Şekeri, Pancar Küspesi, Melas vs. olmalı.
Hayvan çeşidi artırılmalı İnek Sütü gibi koyundan da süt sağıyoruz oyuna eklenmeli. Yine keçi, kaz, hindi gelmeli.

yarin baslarmi acaba fact sheets

2 Beğeni

oyunun grafik motoru değişti dediler lakin oyun yapımcısının yayınladığı fragmanda ben diğer oyundan bir fark görmedim doğrusu oyun aynı dinamik üzerine biraz grafik iyileştirilmeler yapılmış gözüküyor ama tabiki herşeyi oyun çıkınca göreceğiz ve bunlara rağmen halen en iyi çiftlilik simulasyon oyunu bana göre

1 Beğeni

Bu videoyu izledim bede seninle aynı fikirdeyim

1 Beğeni

benim beklentim yeni fizikler ve gunumuz grafiklerine ulaşmasıydı ama mevcut grafik motoruna geliştirme yapılınca boyle bir sonuç çıkmış

1 Beğeni