TALSON TGG Mega Dorse Modu Projesi (ETS2)

Herkese selam,

Bir süre önce çalıştığım firmanın satınaldığı TALSON marka dorseleri ETS2 yollarında görmek için mod projesine başladım. Ben bu proje için heycanlıyım sizlerlede bu heycanı ve gelişmeleri paylaşmak için bu konuyu açtım. Daha çok iş var fakat bitirmek nasip olursa güzel bir proje olacağına inanıyorum. Dorsenin gerçek hali şöyle;

Moddan bahsedecek olursam;

• Öncelikle ücretsiz bir mod olacak herkese açık paylaşacağım hatta bir aksilik çıkmazsa Steam üzerinden yayınlamayı düşünüyorum.
  • Orjinal ebatlarla aynı olacak.
  • Ayrı bir marka (standalone) olarak eklenecek oyuna, sahip olunabilir olacak (ownable).
  • İstediğiniz skini ve plakayı yapabileceksiniz. 4k şablonu içinde olacak.
  • Dorse Mega bir dorse bu nedenle en iyi kombinasyon lowdeck çekicilerle olacak, zaten hemen hemen herkesin klasöründe bu çekici modları mevcut.
  • İlk etapta çok fazla özelleştirme seçeneği olmayabilir, ama gerçekte de olması kaydıyla farklı özelleştirme seçenekleri eklenebilir (renkli tampon, yan ışık varyasyonları, yan etek seçenekleri vs…) Bunun için tavsiyelere açığım ama tekrar ediyorum gerçekte TALSON marka dorsede olması kaydıyla.

Çıkış tarihi için bir söz veremiyorum çünkü hem kişisel sebeplerle yavaş ilerleyebilir hemde SCS ışık güncellemesi yaklaştı ve modlarda kullanılan bazı özelliklerin değimesi gerekecek. Tekrar tekrar değiştirip fixlerle uğraşmaktansa oyunun kullandığı en yeni sisteme göre dizayn etmek daha mantıklı.

Screenshots;

DOWNLOAD;

SKINPACK DOWNLOAD;

50 Beğeni

Kolay gelsin.Heyecanlandık yine :grin:

3 Beğeni

wow sabırsızlıkla bekliyoruz sıfırdan modelleme hem de… :smiley:

1 Beğeni

Kolay gelsin başkan. Senden de böyle bir adım beklenirdi zaten. Eline koluna sağlık şimdiden. :+1: :+1:

3 Beğeni

@HasanOfke Evet vidasından, tamponuna sıfırdan :wink:

@Emre54 Eyvallah başkan, desteğin için teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Kolay gelsin abi merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :+1:

1 Beğeni

Elinize sağlık. Çok güzel görünüyor :blush:

1 Beğeni

@ONURKULL ellerine sağlık abi, iyi çalışmalar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kolay gelsin takipteyiz. :+1:t3:

1 Beğeni

Kolay gelsin çok güzel gözüküyor,ellerinize sağlık :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kolay Gelsin

1 Beğeni

Vayy :star_struck:

Ellerine sağlık, kolay gelsin.

Artık bitince benim firmaya bir tane sararız… :wink:

3 Beğeni

@EmirAkcaman
Dorse düşeş beyler, alışverişler… :smiley:

7 Beğeni

Kolay gelsin

1 Beğeni

Kolay gelsin ihtiyaç olan bir dorse başarılar.

1 Beğeni

şimdiden emeğinize sağlık

1 Beğeni

Kolay gelsin abi. Midilli için kesinlikle kullanacağım dorse Talson olacak. İyi çalışmalar… :smiley:

1 Beğeni

Eline emeğine sağlık kolay gelsin abi çalışmalarını neredeyse hergün Scs Forum>Flickr>Park şeklinle bir gelişme var mı diye takip ediyorum ETS1’deki jant modellerinden kötü alcoa modeli ile şimbil şimbil dorseler dışında farklı kaliteli işler görmek mutlu ediyor insanı tekrardan eline emeğine sağlık İyi çalışmalar. :heart_eyes:

4 Beğeni

@Cyanmore Teşekkürler.

Yakında yeni gelişmelerin görüntülerini paylaşacağım.

7 Beğeni

Şase ilerlemesi;

30 Beğeni