Surviving the Aftermath [Ana Konu]

Surviving Mars’ın devam oyunu dünyanın sonunda geçen post-apokaliptik koloni inşa simülasyonu Surviving the Aftermath bu yıl sonunda Epic Games Store ve Xbox One Preview için çıkacak. 19 Ekim’de PDXCON’da tanıtılacak.

1 Beğeni

Oyun içi görüntü varmı hiç internette bulamadım. Gündem simulasyonda da bahsetmiştin ama ordada yoktu görüntü.

Dün oynadım güzel oyun hatta böyle Frostpunk havasını ciddi ciddi hissettiriyor. Bence sırf Epic Games Store’da yayınlansında diye yaptırılmış bir oyuna benziyor. Eksikleri var. Oynanıyor tamam ama öyle çok da oynamam lazım delireceğim tarzında bir oyun olmamış. Meteor ve nükleer yağmurlar sıkıntıya sokuyor. Orta zorlukta bişeyde başladım. Mekanik eksikliği(yönlendirmelerde) hissediyorum Surviving Mars oynayın geçin zaten erken erişimde olan bir oyun aylar sonra yola girer. Ama tarzını sevdim böylesi de lazım :slight_smile:

1 Beğeni

geçen güncellemede gelen şeyler iyidi şimdi bir tane daha duyuruldu iyi güzel kısa sürede eksikleri tamamlanıyor

Bu tür oyunlara Türkçe dil desteği lazım ya hocam :smiley: Türkçe dil desteği olunca daha çok keyfi çıkıyor bu tür oyunların