Steam hesabı calındı benım lıstemdekı arkadaslara duyurulur!

arkadaslar bugun yusuf arkadasamın uyarmasıyla uyandıgım bır olay oldu
steam hesabıma rusyadan gırıs yapıp butun envarterımı ucuza kendıne satmıs ve lıstemdekı herkese sahte 50 dolar hedeıye cekı gonderdıgıme daır mesaj atmıs sakın tıklamayın aman dıkkat edın arkadaslar… ısın tuhaf tarafı hesabım kıtlenmemıstı dırek gırıs yapıp sıkayet edıp butun bılgılerımı degıstırdım bu arada steam guard falan her sey yalan dolan tek bır mesaj gelmedı…

Lutfen mesaja tıklamayın… Benim yuzumden zarar goren arkadaslardan da ozurdilerim.

1 Beğeni

Olmazsa desteğe yazın, son alışveriş yaptığınız kartın son 4 hanesini istiyorlar diye biliyorum.

Malesef gitti hesabım desteğe yazdım cevap bekliyorum

Ben normalde bu tuzağa düşmezdim. Nasıl oldu da düştüm kafayı yicem.

Umarım hesapları alırız yoksa dahada steam hesabı açmam

Bana da mesaj gelmiş. Ben bloke koydum mesaja. Çok geçmiş olsun, umarım kurtarırsın.

Onu nasıl yapıyoruz?

Aldım hesabımı çok şükür

Hesabı alabiliyorsunuz herhangi bir bir problem olmaz yeter ki son alışverişi hangi karttan yaptığınızı belirtin son 4 hanesini istiyorlar, eğer hatırlamıyorsanız hesabınızda hangi kartlarla alışveriş yaptığınızı belirtin onların son 4 hanesini yazın , ben hatırlamıyordum o yüzden hangi kartlarla alışveriş yaptıysam onların son 4 hanesini yazdım ve en son aldığım şeyi yazdım hesabı geri verdiler.

2 Beğeni