ST Button Box [Ana Konu]

ST Button Box Simuş Edition
@Emre54 ile 32 fonksiyonlu button box işlerine girişmiştik. Benimkinde kontak anahtarı da kullandık. Butonlar standarttan biraz farklı ve kutusu büyük oldu. Maksat zaten denemekti. Şu an tüm fonksiyonları ETS 2’de ayarladım. Biraz da bu işlere F-MAX modu vesile oldu.

https://www.instagram.com/p/B4cVnmDp1xV/

ÇOK YAKINDA :d

Test edilen simülasyonlar;

• Euro Truck Simulator 2
  • American Truck Simulator
  • Farming Simulator 19
  • BeamNG.drive
  • Fernbus Simulator
  • Tourist Bus Simulator
  • OMSI 2
  • ARMA 3
  • Cattle and Crops
  • Flashing Lights
  • Metro Simulator
  • Bus Driver Simulator 2019

ST Button Box (denemeler vol…)

16 Beğeni

Hayırlı olsun, güzel olmuş.

Türkiye’de yapan birine sormuştum zamanında çok yüksek bir fiyat söylemişti bende alttaki ürünü almıştım. Kontak açma fonksiyonu yok sadece onun dışında iş görüyor.

5 Beğeni
5 Beğeni

ürünü buradan inceleyebilirsin. LOGITECH G PC SAI Farm Sim Vehicle Side Panel Fiyatı & Özellikleri

2 Beğeni

güle güle kullan hasan abi :slight_smile:

omsi 2 için otobüs paneli iyi olur aslında. zira klavye yetmiyor

hemen abime saralım bir tane

ARMA 3 testlerinden de başarıyla geçti. Ahhh ulan gaz kolum olacaktı… :smiley:

Igniton switch ve toggle switchlerin nereden aldığınıza dair link koyabilir misiniz ben de yapmayı düşünüyorum.

Robotistan, direnç, n11 gibi sitelerden temin edebilirsin

Ben Tourist Bus Simulator icin ayarladim baya iyi oluyor kapilari guneslikleri cami klimayi ne varsa onlara atiyorum. daha bi keyif veriyor insana…

1 Beğeni

igniton switch DC-195B modeli mi kullandınız acaba? 3 konumlu olması gerek miyor mu? kontağı açma ve çalıştırmak için

https://urun.n11.com/zil-buton-otomatik/anahtar-telefon-kilidi-kilit-16mm-0-1-2-kontak-buyuk-tip-ic-P180232455?gclid=Cj0KCQiA-4nuBRCnARIsAHwyuPoR46aos-UNmpAUDRgQTVcRPhRgGA0dZ0uu4hi5SPw3aSKoDyieeIcaAu4gEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
bunu kullandık

Teşekkür ederim bilgi için ben de usb encoder ile yapmayı planlıyorum bakalım. Yapabilirsem eğer usb encoder ile yapımını da paylaşabilirim.

Usb encoder çok daha basit fakat max 14 fonksiyonla sınırlı kalıyor sanırım. Kolay gelsin :+1:

Microsoft Flight Simulator’ı da desteklenen yapımlara ekleyelim. :slight_smile: Dün akşam birkaç atama yaptık devamını da halledeceğiz. MSFS çıktıktan sonra belki özel bir tasarımla kendimize yeni bir tane yaparız.

hasan hocam ürünü satın almak icin kiminle görüsücez. kiminle irtibata geçicez.özelden iletişim bilgilerini atabilirseniz satın alma icin görüşmek isterim iyi günler.

1 Beğeni

şu an öyle bir iş yapmıyoruz
belki önümüzdeki yıl daha iyi şeyler alırsak başlarız