SpinTires: MudRunner - Tavsiye Oyun Modları

Burada SpinTires: MudRunner için Steam Atölye üzerinden paylaşılan ve SimülasyonPark üyelerinin test edip tavsiye ettiği modlar paylaşılmaktadır.
Çekici, kamyonlar, arabalar, 4x4 cipler, römork, dorse paketleri, eklentiler, harita modları ve dahası…

Yapmanız gereken;
Tavsiye ettiğiniz modla ilgili birkaç cümle açıklama
Steam Atölye bağlantısı(sadece burası)
Birkaç ekran görüntüsü…

Hepsi topu topu 30 saniye sürüyor :smiley:

Kokpit kamerasında göstergeleri dijital yerine gerçekmiş gibi yapan bir mod var.

Haydaa . Oyun açılmadan mod indirdik :smile: . Mudrunner efsane olacak be merakla bekliyoruz :blush:

Modlar, Atölye’de paylaşılmaya başlandı. Orada paylaşılacağı için kesinlikle normal bağlantı vermek istemiyorum ve siz de vermeyin. Haritalar henüz eklenmedi o destek gelince daha kolay olacak.
Çağ dışı uygulamalarla bir yere varılamaz tek çözüm Steam Atölye… :slight_smile:
Sharemods o paraları nereden kazanıyor da yolluyor tabii ki de virüs çerezler bizi takip ediyor reklamlarla bir sürü şey yerleştiriliyor anasını satayım
komple engellemek lazım ama sonra mod yapmayı bırakacaklar

Harita ve araç modları hariç diğer modlarda(sürekli gündüz, sisi kaldırma) gibi yüklenebilecekmi bi bilginiz varmı

sis kaldırma gibi şeyler oyunun dosyalarında mümkün ama zamanla çıkar talep olursa yaparlar sonuçta yine benim için gereksiz bir şey oyunun mantığına aykırı sürekli gündüz olması vs. ruhu bozuyor

Bi mod yükledim sonra tekrar döndüm orjinale
:slight_smile:

Merhaba arkadaşlar mudrunner haritalarını bitirmek üzereyim. pek zorlukla karşılaşmadım diyebilirim. tavsiye edebileceğiniz beni zorlayacak tepeli bayırlı dik rampa tarzında harita modu önerebilirmisiniz.

Spin Tires: MudRunner - Plus Mod Rehberi
Oyuna yeni özellikler getiren modu inceliyoruz.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1343914431&searchtext=map+winter

Tadımlık güzel bir mod olmuş… Yaklaşık 3 kişi 1.5-2 saatinizi alır. Bazı hataları var ama oynanışa etkisinden pek söz edemem
image