SpinTires: MudRunner - Screenshots (Hikayeli)

Eşsiz offroad kamyon simülasyonumuz SpinTires: MudRunner oynarken aldığınız ekran görüntülerini ve durumunu hikayeleştirerek burada paylaşabilirsiniz.

4 Beğeni

Sabah çektiğim bir fotoğraf dün gece haritayı yeniden bitirince sıfırdan başlamak zorunda kaldım aslıda oynamaya devam ediyoruz ama çıkınca yeniden giremiyorsun. Buna bir çözüm gelmeli.
Zil 130 yokuş aşağı kolay geldi ama sonra garaj yolunda toprakta tıkandı :smiley:

AMBARGOYU KALDIRDIM ULAN…

3 Beğeni

Çok yaşa :joy:

Komşum Pavelin bozuk buzdolabını tamire götürüyorum.

2 Beğeni

Bi su tutsan iyi olur araca :joy:

1 Beğeni

Islands yani eski adıyla Volkan haritasında son teslimatı yapıyoruz. Internetim problemli o yüzden bir şey yapamıyorum bari Spintires oynayalım :smiley:

Akşam vakti…

3 Beğeni

Burada sabah oldu olmasına ama … :sushing_face::man_facepalming:

@CreedTR ders vermen farz oldu :smile:

2 Beğeni

Gel diyorum gelmiyorsun nabim ben :joy: @Baby

1 Beğeni

The Bog / Ovalar haritasını bitirmeye giderken. Bitti… ve sel haritası açıldı.
Kısa sürüyor aslında ama simülasyon modu + multiplayer + sohbet muhabbet + gırgır şamata derken saatler alabilecek…

Çıkış akşamı Emre ile direkt multiplayer dalacağız :smiley:

Fotoğraflar biraz fazla olabilir kusura bakmayın, çok zor hatta imkansız bir şeyi başardık ve video alma fırsatım olmadı bu sebepten durum net gözükebilmesi için bol bol fotoğraf aldım. :slight_smile:

Yüküümz bu;

Ve döndürdüğümüz yer de bu;

Sonunda döndürdük ordan.

2 Beğeni

20171029_205202
Bekleyişe devam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

rusyada bir arkadaşımla bu mod için cok kafa yormuştuk şuan kensidi askerde,az önce konuştuk askerden dönüşte yeni modlarla beraber bu moduda mud runner’a eklicek :heart_eyes:

5 Beğeni

bu görev sistemi sayesinde güzel şeyler yapabilir :slight_smile: yani farklı yüklerin objelerin amaçları olur o noktaya gidince boşalması vs. ama gel de bunu millete anlat :smiley: adamlara nasıl oyun oynanması gerektiğini videodan anlatmak zor oynayarak oynamayı öğrenmek zorundalar :d

4 Beğeni

arkadaşın kamyonu şanzımanı indirmiş,aradı parcayı getirmem için,cıktık yola

yol yol degil tabi dünde sel olunca heryer gölet

neyse geldik akşama balık mangal için buralardayım beklerim herkesi

3 Beğeni

Halat lazım mi ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Hoşbulduk der ve hikaye başlar :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Askerlik anıları… :slight_smile:

1 Beğeni

başka nerde var bu fizik :heart_eyes: