SpinTires: MudRunner - MiniPark Harita Modu

SpinTires: MudRunner – MiniPark Harita Modu (Türk Yapımı)

Kendi yapımım olan ilk harita çalışmamı yayınlıyorum.

Gerekli bilgiler ve bağlantı

Harita bitti sayılır yarın çıkıyor yine boş duramadım düzelttim her şeyi :smiley:

İşim olmasa test etmek isterdim :grin:

Harita yok mu harita ???

Haritayı yayınladım.

Kurulum hakkında;

İndirdiğiniz rar dosyasının içersindeki .dds ve .stg uzantılı 2 dosyayı

Steam > steamapps > common > Spintire Mudrunner > Media > levels

içine atın. Oyuna girin ve keyfini çıkarın.:slightly_smiling_face:

HasanOfke hocam haritayı kurdum fakat etrafta ağaç olmasına rağmen halat atamadım ve bazen çamura saplanıp kalıyor araç kalıyor öyle. harita çok güzel olmuş aslında ama oynayamadım bi türlü.

hangi konumda atamadın halatı?

Hasan abi o log yüklenen yerin girişi baya sakat ya ordan long log lar çıkmıyor 2. Gelişte sonradan camurlastigi için :neutral_face:

Neyse short yapa yapa bitirdim . Eline sağlık harita için :slightly_smiling_face:

oyun içinde her yerde. tekrar başlatttım oyunu gene olmadı

öyle ciddi bir sıkıntı yok ağaçlara bağlanıyor güncelleme de gelmedi yani :slight_smile: araç modu mu kurdun?

Steamdan yeni bikaç araç kurdum. haritayı orjinal modunda oynuyorum

Steam Atölye sayfasını oluşturmaya başladım. :slight_smile: Önce orada bir yayınlayalım :slight_smile:

İndireyimde bir daha kanser olayım.

güncellemeden bi haber varmı hocam

Steam Atölye’de paylaştım :slight_smile:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1345484306

Simülasyon moduna oynarken log kiosk yani vinçle yükleme alanındaki sıkıntıyı düzelttim birisi uyarmış :slight_smile:
ilk güncellemeyi yapmış oldum :smiley: ahahahhh seviyorum

Olmadı log kiosk locator kaldırılmış log station yapınca otomatik yükleme oluyor tomruk doğmuyor :frowning:

Tomruk yükleme alanı dahil bazı yerlerdeki toprak daha sert yapıldı. Gereksiz yere batıyordu düzelttim. Log kiosk olayı şimdilik olmuyor çözeceğim.

İyi oldu bu , çıkışta kalmıştım sinirlendim alt f4 atmıştım. :face_with_hand_over_mouth: