SpinTires: MudRunner Ana Konusu

Eski oyunun renklerini ve ışıklandırmasını toparlamak zor haliyle çok garip durmuş. Daha iyi ışık ile olanı herhalde SnowRunner için filan bekleyeceğiz. :smiley: Onlar daha Nintendo Switch için çıkaracaklar.

adiler bi macOS için de yapsalardı şu oyunu. en kötü wine’a sarıp macOS sürümü diye yuttursunlar yine olur.
neyse, tablette bu oyun, civ6, total war, simple rockets 2, grid autosport falan derken bilgisayarın olmadığı vakitlerde harika oyun seçenekleri olmaya başladı.

1 Beğeni

oyun çıktıda bu fiyat biraz garip geldi.:grinning:

Fiyat garip değil 6 dolar biçilmiş TRY ile bu çıkıyor. Bütün oyunlar böyle zaten mobilde spintires-mudrunner hatrına değer :slight_smile: ben henüz denemedim

Doğru fs 20 de 5 dolardan çıkmıştı.40 lira oldu.:slightly_smiling_face:3 yıl önce 12 liraydı.kurumuz değersizleşiyor.allahtan android kullanıyorum.:joy:

Aynen APK denen birşey var :grinning:

Aylar önceki sorunum hâlâ devam ediyor. Videodaki gibi göürüntü yok ses var . Nasıl düzeltebileceğim hakkında fikri olan var mıdır?

Steam forumlarında çözümü olması lazım

1 Beğeni

Epic Games Store’da MudRunner ücretsiz dağıtılmasının bir önemi yok. Modları nasıl oynayacaksınız? Haftaya karmaşa olacak. Mod.io’ya bu saatten sonra MudRunner desteğinin gelmesi bir şeyi değiştirmez. Maksat iş olsun diye yapılan bir şey o yüzden SnowRunner tamamen bedava olana kadar :smiley: bekleyin.

1 Beğeni

Aslında Steam Atölye’deki modları oyun farketmeksizin Steam hesabına bile sahip olmadan indirmenin bir yolu var. Korsan sayılır mı bilmiyorum zaten modlar da ücretsiz. Oyun dağıtıldıktan sonra bir rehber hazırlayabilirim.

3 Beğeni

Tekrar o eski yönteme döneceksek kapatalım gitsin :slight_smile: bu işkenceye katlanmaya gerek yok.

workshop downloader den bahsediyorsan ben denemiştim zamanında fakat olmadı.

Bunu duymuştum ama nasıl yapılır fikrim yok. Tek anladığım klasör numarasıyla alakalıydı. Bence rehber iyi olur.

1 Beğeni

Alanlar Mudrunner’ın ücretsiz DLC 'lerini de almayı unutmasın.

Önerebileceğiniz sıfır kamerası modu var mı?

MudRunner, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor. Peki Steam Atölye’deki modlar nasıl kullanılacak?
:point_right: https://www.simulasyonturk.com/mudrunner-epic-games-storeda-ucretsiz-dagitiliyor/

Steam da bu oyuna 1.3 GB güncelleme gelmiş o kadar ne geldi? bu oyuna hayli uzaktım bilgim yok.

modlu multiplayer nasıl oynanır mudrunnerda

steam da atölyeden abone olacaksın epic de ise baya karışık mod yüklemesi