SpinTires: MudRunner Ana Konusu

54 ise alırım da bende 108 gözüküyor hala

o zaman hala gecerli :slightly_smiling_face: ilk oyun 25tl.

Abi güveniyorum sana o zaman ilkini alıp öyle satın alayim :slight_smile:

1 Beğeni

ilk oyun bende var,için rahat olsun bak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Geçen hafta alacaktınız, kaçırdınız balığı. Spintires sahiplerine 18 liraydı…

1 Beğeni

Aynen kaçırmışım ya ilkini başka siteden 20 tl ye aldım spintires ilk oyununu şimdi 54 e düştü bende de 74 tl ye geldi 108 den ıyidir yine ya:) 18 den hayli fazla ama olsun

Eyvallah volkan abi teşekkürler:))

İstersen acele etmeyebilirsin mudrunner hala ilk oyuna sahip olanlari mudrunner a çekmeye çalışacaktır, yani eğer arkadaşının vs. Varsa o dönem sana alabilir yada ilk oyunu aldıysan direk alırsın 20 tl gibi güzel fiyata , 2 arkadaşa ben öyle alıp hallettik.

Mudrunner oyunu daha almadım ilkini aldım suan sadece simdi dışardayım eve geçince alacaktım olmadi bekleyim biraz daha o zaman

ben bişey soracağım geçtiğimiz günlerde mudrunneri aldım 2 sorum var 1.si multiplayerde nasıl mod kullanabilirim 2.si g25 direksiyon setim var profilerde profil oluşturmama rağmen force feedback alamıyorum ayarlardanda açtım fakat yararı olmadı bu iki sorumu cevaplarsanız sevinirim

İlk soruna şu konu yardımcı olacaktır.

1 Beğeni

teşekür ederim fakat araç modlarınıda bu yöntemle kullanabilirmiyim

MP bir kaç kez girdim ,ne desem yalan olur :confused:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu yeni oyunda multiplayer için save alma olayı yada checkpoint gibi bi oto kayıt özelliği varmı acaba? ona göre indirimlerde almayı düşünüyorumda normal eski spintires çok sıkıntı oluyo dün o kadar oynadık gece steam bakıma girdiği için oyun kapandı ve bütün emek boşa gitti :confused:

Evet kaldığınız yerden devam etme şansına sahip oluyor oyuncular…

1 Beğeni

oyuna ilk kez modern bir arac eklenicek büyük ihtimal, gaz 3121 lakabı triger.
zis-5 gece iptal edildi. buda 2.secenegin olacagını gösteriyor.

amerikanın h1 askeri aracı, türkiyenin kobra 2 aracına denk (alt foto kobra 2)
https://www.otokar.com.tr/tr-tr/urunler/PicGallerycobraII/01.jpg
zırlı personel taşıma ve moduler sistem araclar, yeri gelir agır zırhlı olur veya üstüne agır makinalı silah takılabilir.

gaz 3121 modu ;

hummer h1 modu ;

oyuna dlc ile gelecek araclar = maz 538 ve gaz 3121 tiger (tigr-6a)

2 Beğeni

oyundaki maz 538. aynısını ukraynada buldum.

100km’de 50 litre yakıyormuş agırlıgı 16.5 ton.
satıcı km bilgisi vermemiş ama askeriyeden almış durumu oldukca iyiymiş.
gelelim fiyata, türk parasıyla 118.500tl.

2 Beğeni

Daha stabil degil yukarida yazmistim olay bitince bi daha girmek zor oynarken oturumdan dusersen eger oturum devam ediyorsa kolay baglanirsin

1 Beğeni

bir bardak buz gibi kola,balkonda denize karşı koltuga yayılmış şekilde hımm hımm :roll_eyes:
http://nintendonews.ru/wp-content/uploads/2018/03/mudrunner2-1024x683.jpg
şarj konusu araştırdım,kutusundan yeni cıkmış ve full şarjda 3.saat 5dakka gidiyor fena degil.

1 Beğeni

29 Mayısta çıkacak olan Ridge DLC’si ile ilgili görseller paylaşıldı. O mavi traktoru hemen kullanmam lazım. :smiley:
Bu arada sanırım yoktu, yeni benzin tankı geliyor.

2 Beğeni