Spin Tires: MudRunner - PS4 ve Xbox One - Ana Konu

SpinTires: MudRunner’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin gelişmelerini burada aktarmaya çalışacağız.

PS4 mağazası

Xbox One
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/spintires-mudrunner/btsqf5t410c6

Güncellemeler!

v1.05 güncellemesi ile Korece dil desteği eklenmiş.

Eğer siz de bu oyunu bu konsollardan birinde oynuyorsanız gelişmeleri ekleyebilirsiniz. PC ana konusu ile karıştığı için açmak zorunda kaldım. Konsolda oynamasam ve tavsiye etmesem de gelişmelerini aktarmak gerek.

Ne bekleniyor?
Önümüzdeki aylarda Steam Atölye desteğinin tamamlanmasıyla konsollara da mod desteği eklenecek. Favori modlar seçilip DLC şeklinde sunulacak ya da benzer bir çözüm üretilecek.

2 Beğeni

PSN Türkiye’de indirim var.
119 TL yerine 95,20 TL

İndirim başlangıç tarihi: 12 Nisan 2018

PlayStation 4’de %50 indirimle 59 TL şuan.İndirim 6 Hazirana kadar devam ediyor…

MudRunner, Xbox Game Pass’e ekleniyor.

Spintires: MudRunner, Xbox Game Pass’e Eklendi

Oyunu konsolda oynayan var mı?Şuan tekrar indirime girdi PSN’de almayı düşünüyorum ama gamepad kontrolleri vs nasıl acaba?

1 Beğeni

bu oyuna gamepad ile iyi oynanıyor onun dışında modlama vs. yok alacaksan american wildslı sürümü al da içerik bol olsun ama tavsiyem pcde denemen

1 Beğeni

American Wilds indirime girmemiş maalesef…PC de gamepad ile oynarken tekerleklerin dönüş hızında sıkıntı oluyordu o yüzden sordum.Yine de bu oyuna verdiğim paraya acımam tabiki hep konsola gelsin istemiştim ama kurdan dolayı bayağı pahalı maalesef.

1 Beğeni

Yeni gelen güncelleme ile oyunun adından ‘a spintires game’ kısmı kalkmış.Ana menüde de aynı şekilde.

1 Beğeni

Ocak ayında yapıldı bunlar size şimdi mi geldi?

Bugünkü güncellemeyle geldi. 1 GB civarı yaklaşık.Büyük ihtimal yarınki dlcyi şimdiden yükletti.

Yol üzerinde bolca taşınacak eşya var.Harita da biraz büyük gibi geldi bana…

2 Beğeni

taşınacak eşya derken? başka bir şey okudum doğru mu bilemiyorum

Diğer konuda ne demek istediğimi detaylı olarak yazmışsınız zaten.Ek olarak PS4 sürümünde gözle görülür şekilde grafik iyileştirmesi yapılmış.Hem çizim mesafesi hem fps oranında düzenleme olduğu görülüyor.Velhasıl güzel bir dlc olmuş.Bu harita tam hardcore modunda oynanacak cinsten.

Sonunda platin kupa geldi!Umuyorum yeni oyunda konsol için mod desteği de gelir ve oyun süresi daha da uzar…

1 Beğeni

Yapacaklarmış ancak şu an için sistemin nasıl çalıştığı açıklanmadı çıkışına doğru öğreneceğiz. Focus home interactive bırakmaz bunca yenilikten sonra :slight_smile:

1 Beğeni

WhatsApp Image 2020-02-15 at 23.18.13 Ocak-Aralık 2019 Playstation oyun sürelerimde Mudrunner’ın yeri…Eyy Saber Interactive bu vebali nasıl ödeyeceksin be.Modsuz vs 100 saate yaklaşmışız.Neyse artık ortalama bir PC var olduğu için bu sefer konsola bulaşmam.

1 Beğeni

büyük bir başarı tebrik ediyoruz bence snowrunner bedava verilmeli :smiley:

1 Beğeni