Sovyet Şehir İnşa Simülasyonu: Workers and Resources Soviet Republic

ne olur edirneye havalimanı yap :smiley:

6 Beğeni

Şu projeye de bi gözat derim :smiley:

images (63)

3 Beğeni

Hatay:

4 Beğeni

hakkatten neden antakya yapmisim ki :slight_smile: Hatay olarak duzeltirim :slight_smile:

2 Beğeni

sonunda ikinci videoyu cekebildim, iyi seyirler.

3 Beğeni

Arkadaslar bu videomuzda tren yolu insa ediyoruz.
Iyi seyirler.

3 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni
3 Beğeni

wow

3 Beğeni

Ee ne olacak geri gelecek mi? Alamadan gitti oyun.

Ayın 19’unda şöyle bir açıklama yapılmış:

1 Beğeni

Oyun her şeyiyle Steam’e geri geldi. Discordda yazılanlara göre DMCA şikayeti dava açma vs. gibi bir durum olmadığı için 14üncü günde zaman aşımına uğramış.

1 Beğeni

2 Beğeni

Uzun zaman sabredip sonunda cesaret edip oyuna başladım. Biraz doğaçlama gidiyorum rehber videoları çok uzun gereksiz yere zaman harcamak istemiyorum. Yerleşim yerlerini biraz fazla dip dibe diktim halk temel ihtiyaçlar için çığlık atıyor ama mutluluk ve sağlık oranı %85’te. Başlangıç için iyi bir oran diye düşünüyorum. :slight_smile:

Ürettiğimiz enerji ve yiyeceği sınır kapılarından mı ihraç ediyoruz? Birde fabrikalar için depo inşa edip nakliye araçlarıyla sınıra mı taşıtmamız gerekiyor?

hayirli olsun, bu oyun hakkinda bircok video cektim ve su anda yeni video icin alt yapiyi hazirliyorum. bir turlu video suresini kisaltamadim :slight_smile: detayli bir oyun oldugu icin, neyse mutluluk ve saglik baslangic icin zaten genel seviyesinde bu sekilde tutsaniz yeterli.
urettigimiz enerjiyi sinirlarda bulunan elektrik dagitim yerine hat cekip orada menuden sat secenegiyle ve kac MW satacaksak seciyoruz. tabi baska detaylarda var, diger uretilenleri deniz, kara,tren yolu nasil uygunsa sinirda satabilirsiniz…evet fabrikalari depolara baglayabilirsiniz, forklift sistemi ile. yada satin aldiginiz bir arac ile dagitim yapabilirsiniz… ambar yada depodan da kargo sirketi ile toplu halde yetkilendirirsin.

1 Beğeni

Cevabın için teşekkür ederim. Uygun bir vakitte videolarına bakacağım. :slight_smile:

Yani fabrikalarda üretilen ürünleri ihraç etmek için depo kurmak şart değil öyle mi? Üretilen enerjiyi de yüksek gerilim hatlarıyla ileteceğiz anladığım kadarıyla. O zaman ben bi demiryolu çekeyim sınıra. Epeyi uzağa kuruldum.

Oyun aşırı derecede detaylı. Ama zevkli hiç boş kalmıyorsun.

Birde bazen inşa ettiğim binalar enerji üretim tesisinden uzakta oluyor. Oraya elektriği nasıl ulaştıracağım? Elektrik direklerini çekmeyi denedim bir bağlantı bulamadım.

evet ambarda depolamak zorunda degilsin ama ! fabrikanin kapasitesi dolunca ve kullanacak yerin yoksa uretim duracak. ve ilerleyen surecte sehir icindeki arac sayisi artacagindan trafik sorunu yasayacaksin. o nedenle depoyu tasimacilik yapacagin sisteme gore (tren-kara-deniz) uygun bir yere koy, zaten calisan ihtiyaci yok oranin, ama itfayenin erisimi mutlaka olsun.
elektrik enerji satisi yuksek gerilim hatlarindan gerceklesiyor buyuk boy direklerden kurmalisin, sari renkte elektrik uyarisi veren yerden sinirdaki yere kadar direk hat cekmen gerekiyor.
gercektende dediginiz gibi uzaga kurulduysaniz bence yeni bir oyuna baslayin, oyun oynarken keyifte almak gerekli demi :slight_smile: yeni baslamisken cok fazla kasmanin anlami yok…
oyun asiri derecede detayli ve gercekten cok basarili, modlarlada daha keyifli hale getirebilirsiniz. daha fazla detayda gelicek oyuna.
elektrik hatlarini cektiginizde bide yan menude elektrik dagitim trafolari var ortalama 250-300m civarindaki evlere elektrik sagliyabiliyor.cektiginiz hatti elektrik trafonun baglanti yerine cekmelisiniz. tabiyki alcak ve yuksek gerilim farklarini unutmayiniz. sari elektrik sembolu 2 boydadir.

1 Beğeni