SnowRunner v32.1 TÜRKÇE YAMA ÇIKTI

EMEĞİ GEÇENLER

PROJE YÖNETİCİSİ

NİCOLA

ÇEVİRMENLER

GAMER

YUMİ

NİCOLA

TESTER

NİCOLA

PAKETLEME
NİCOLA

discord:** ARAL GAME ÇEVİRİ

Yama Linkleri [
İndir

Şifre: AralGameÇeviri

NOTLAR
– Bu yama AralGameÇeviri ekibi tarafından yapılmıştır.

– Türkçe yama, oyunun İngilizce sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.

– Oyun içinde kullanılan grafikler, kalıplar dışındaki metinler Türkçe’ye çevirilmiştir.

– Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.

Yama, Xbox GamePass sürümü dahil olmakla birlikte EPIC ve Steam üzerinden de sorunsuz çalışmaktadır. 3 Platforma’da aynı anda güncelleme gelmiyorsa ve sürüm numaraları farklı ise yama platformlar arasında çalışmayabilir. Her zaman Steam’e göre güncelliyoruz.

Yamayı kuramaz ya da herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Discord sunucumuza gelip destek alabilirsiniz.

Snowrunner Türkçe Yama v32 Steam kurulumu:

1 – Yamayı indirdikten sonra RAR dosyasına sağ tıklayın ve klasöre çıkartın. Çıkan dosyayı kopyalayın.

2 – Steam kütüphanenizden Snowrunner’a sağ tıklayın be özellikler diyin.

3- Bu ekranda Yerel Dosyalara basarak Göz At diyin.

4- Açılan klasörlerden sırasıyla preload\paks\client klasörlerinin içerisine girelim. Ekranınız aşağıdaki gibi gözükmesi lazım.

5 – 1. aşamada kopyaladığımız dosyayı buraya yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarıda “Tümüne Evet” butonuna basalım. Snowrunner artık Türkçe bir şekilde karşınızda

Snowrunner Türkçe Yama v32 Xbox Gamepass Kurulumu

1 – Xbox Gamepass programı üzerinden mouse’u getirince kenarında 3 nokta beliriyor buna tıklıyoruz.

2 – Açılan pencerede “Yönet” diyoruz.

3 – Açılan pencereden “Dosyalar” kısmına bastıktan sonra aşağıdaki “Göz at” butonuna basıyoruz.

4 – Snowrunner klasörünü bulup sırasıyla bu klasörleri açıyoruz. “Content>Paks” Bu şekilde gözükmelidir.

5 – 1. aşamada kopyaladığımız dosyayı buraya yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarıda “Tümüne Evet” butonuna basalım. Snowrunner artık Türkçe bir şekilde karşınızda.

Snowrunner Türkçe Yama v32 Epic Games Kurulumu

1 – Epic Games’i açıyoruz ve ardından kütüphaneye tıklayarak Snowrunner’ı buluyoruz.

2 – Sağ alt köşesindeki 3 noktaya basarak “yönet” diyoruz.

3 – Yükleme satırının sağ tarafındaki klasör işaretine tıklıyoruz.

4 – Açılan klasörlerden sırasıyla en_us\preload\paks\client klasörlerinin içerisine girelim. Ekranınız aşağıdaki gibi gözükmesi lazım.

5 – 1. aşamada kopyaladığımız dosyayı buraya yapıştıralım ve karşımıza çıkan uyarıda “Tümüne Evet” butonuna basalım. Snowrunner artık Türkçe bir şekilde karşınızda.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

8 Beğeni

Emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler. :slight_smile:

arkadaslar mod linkine tiklayinca ya sayfa acilmiyor yada olup olmayacak yerlere cikiyor. baska bu sekilde sorun yasayan oldumu ? sadece bendeyse bu sorun biri modu gonderebilirmi?

merhaba SnowRunner v32 Türkçe yamasında sorun yoktur bizzat ben denedim

Yamayi indirecegim linke tiklayinca BCVC sitesi aciliyor ve daha sonra dosyayi indir deyince allah ne verdiyse herturlu siteye gidiyorum. sorun bu. bu sekilde olan varmi ?

BCVC sitesini tercih ettik. Sitenin güvenilir olup olmadığından henüz emin değiliz. Çok farklı yorumlar mevcut. Eğer sizlerin de kullandığı bu tür güvenilir link kısaltma siteleri varsa tavsiyelere açığız. BCVC bir deneme olacak.
Sitenin belirlediği alt limite ulaştığımızda ödeme yapıp yapmadığını sizlere bildireceğiz. Eğer ödeme konusunda bir problem yaşamazsak BCVC’den devam edeceğiz.

indiremedim modu, neyse yardimin icin sagol. size bol sans.

Güzel olmuş eline sağlık

Teşekkür ederim

nerde bu indirme linki benmi göremiyorum

ortalarda biryerde sifreside hemen altinda

indirme linki PAKETLEME yazısının altında tekrar kontrol ediniz