SnowRunner - Tavsiye Modlar

Off-road simülasyonu SnowRunner’da tavsiye ettiğiniz modları burada paylaşabilirsiniz. Mod hakkında kısa bilgiler ve düşüncüler eklenebilir.

**

Normalde oyunun içine entegre olan sistemden modlara ulaşıyoruz ancak bunun dışında da paylaşımlar olabilecek. Beta aşamasındaki modlardan tam sürümde başarıya ulaşmış modlara kadar sizlerin beğenisini kazanmış çalışmaları paylaşabilirsiniz. Sadece bir indirme bağlantısı vermekten ziyade modları inceleyip değerlendirmek herkes için daha yararlı olacaktırk.

**

Yalnızca mod.io, simulasyonturk.com mods.simulasyonturk.com adreslerini paylaşmaya özen gösterelim.

10 Beğeni

O değil de böyle konu niye Spintires ve MudRunner için yok? Haritası olsun araçları olsun envai çeşit modlar var ama Türkler olarak ilgi çok az nedense. Bilmesem 15 senelik oyun zannedeceğim.

Şu an öyle çok önemli bir mod yayınlanmadı çünkü henüz editör paylaşılmadı. İlk DLC çıktığında gelecek olan güncelleme ile harita modlaması, interior özelleştirme, araç modlaması gibi olaylar başlayacak. Biraz geç gibi görünebilir ama şu an multiplayer’da bile mod kullanamıyoruz. Bu taraftan baktığımızda olumsuz gibi görünebilir ama yepyeni bir oyun kuruluyor bazı şeylerin geç gelmesi normal. Zaten ana oyunla bile saatlerce oynanış veren bir oyundan bahsediyoruz.

2 Beğeni

Fendt TRİSİX MOD olarak gelmesini isterdim Çamurlu bataklık bölgelerde efsane olabilir.

harika olurdu

1 Beğeni

Case IH 1455 XL beta olarak geldi. Şu an garaja çektiğinizde normal haritalara girerseniz Truck Storage çalışmıyor ve bu düzeltilecekmiş.
https://mods.simulasyonturk.com/snowrunner-case-ih-1455-xl-traktor-modu/

Yalnız burası çöp modlarla, kopya modlarla dolacak gibi duruyor adam diğer modu alıp kopyalıyor paylaşılıyor ve buna onay çıkıyor.

O yüzden mods.simulasyonturk.com’da listeleyeceğiz. Saçma sapan kopya çöp mod sitelerine kimsenin ihtiyacı yok. Onlar bir şeyi değiştiremez.

2 Beğeni

Orjinall oyunu alıcam ama şuan maddi açıdan kredi kartlarımı ödemek için alamıyorum extre zamanı geldi. Onun için oyunun crackli versiyonunu indirdim onu oynuyorum ama orjinal de almayı düşünüyorum çünkü ucu açık bir oyun aynı ETS2 gibi devamı gelir yani artık, o yüzden bir yardım diliycem @HasanOfke crackli oyun için traktör yamasını indirdim ama bir türlü oyun içinde çıkartamadım atılması gereken yere attığımı düşünüyorum çünkü başka modlar da kurdum onlar çalışıyor ama bir türlü traktörü oyun içinden çıkartamadım gözükmüyor yani bunu nasıl kurucaz hasan ya yardım edermisin kardeşim. Hasan dışında bilen birisi de varsa yardım edebilirse çok sevinicem çok gıcık oldum ya :slight_smile:

Tam bir canavara dönüştürüyor

eksikleri var iyi olmuş ancak özel bir şeyler yapılmadıkça kamyondan çok farklı sürülüyor + direksiyon seti ile de pek kullanamadığımız için sıkıntı çekiyorum

2 Beğeni

bu moda baktım şimdi. GIANTS Software hak iddia etmiş ve 15 mayısta kaldırtmış modu. mod dosyasını haricen buldum indirdim ama yükleyemiyorum. bi kaç farklı yöntem denedim. pak dosyalarının içine falan dağıttım olmadı. 28 nisanda çıkan oyun için 1 martta yayınlanan bir mod yükleme rehber videosu var. o da saçma çünkü gösterdiği yerde gösterdiği dosyalar yok. farklı dosyalar var. var mı haricen mod yükleyebilen aranızda?

Manual Installation:

Step 1: Browse to: C:\Program Files\Epic Games\SnowRunner\en_us\preload\paks\client (Default file location)

Step 2: Open init.pak with WinRar (if Winrar cannot open a .pak file, right click on the .pak file and go to properties > Opens With and choose “WinRar”)

Step 3: In WinRar, browse to Media\Classes\ (e.g. Trucks)

Step 4: Extract the downloaded files from this website to your Windows Machine (e.g. downloads folder)

Step 5: Open a new Windows Explorer window and browse to the downloaded file and drag it into winrar. A popup will ask you to do something.

Step 6: Choose under compression method: “Store” and press “OK”. Make sure to store each file in its belonging folder! Engines to engines, truck to trucks etc.

Step 7: Close Winrar and start the game!

Buna bı bak yapamazsan gene yardımcı olcam veya anlamadığın biryer olursa

1 Beğeni
Özet

Pak dosyasını zaten attım da bir de içinde prebuild klasörü var (textures ve meshes dosyaları) onları atacak yer bulamadım.

Konuyu hortlatayım dedim.

Rng3r Yusuf’un bütün modlarıni yükleyin derim

1 Beğeni

Araç seçeneği bolluğundan mod kurmaya ihtiyaç duymamıştım zaten daha önce mod kurulumunda sorunlar yaşanıyordu oyuna gelen güncellemelerle daha iyi oldu. Rang3r arkadaşın modlarına seri abone oldum.

1 Beğeni

ve RAM 1500 çıktı! :slight_smile:

dün gece çektiklerim

1 Beğeni

Oyunu yeni alanlar varsa mutlaka bu 2 modu indirsin. Rng3r Gerçekten harika modlar yapmış. Diğer modlarınada göz atmayı unutmayınız.

Snowrunner için bildiğiniz Hummer H1 modu var mı?