SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

çok namını duyduk alalım dedik :slight_smile:

2 Beğeni

3 Beğeni

It’s Beginning…

6 Beğeni

Modlar çıkmaya başladı mı

İşlerin artmasıyla Fleetstar yetmemeye başladı. İkinci bir araç arayışı içerisine girdim. International ön yargılarıma rağmen Fleetstarla birlikte gönlümde taht kurdu. Tabii, hemen Paystar için ilanlara bakmaya başladık. Forumda almayan kalmadığı için Paystar 2. elde el yakar hale gelmiş. Şase, kaporta ve yürüyende sıkıntısı olmayan ama motor yemiş bir tane bulabildim. Birkaç hafta içerisinde eksikleri giderildi ve motor yapıldı. Sonunda yollara döndürdük canavarı.
Yalnız lastiklerden biraz şikayetçiyim. Piyasada iyi bir lastik ve araç için yükseltme kiti bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.

Fotoğraf Paystar`ın ilk işinden.

by Memoli156, on Flickr

8 Beğeni

6 Beğeni

Dip basık Hummer H2 (Görsel kötü kusura bakmayın)

4 Beğeni

Karizmanın öz evladı.

7 Beğeni

Bu arada benim Khan ı çaldılar bulamıyorum birden kayboldu. Göz bebeğim, sevdiceğim onunla oynarken hiç fotoğraf çekmemişim sadece onunla anı yaşamışım.

3 Beğeni

Ya sen nasıl bir kralsın, ürettiğin torka kurban :smiley:

7 Beğeni

Asıl asıl asıl! :facepunch: :muscle:

7 Beğeni

Hocam Win+Alt+Prtscrn tuşlarını kullanarak Screenshots alabilirsiniz.

1 Beğeni

yükü devirdik iş başa düştü

3 Beğeni

sırf bu kocabebek enter için alınır bu oyun :+1:

Petrol arama ve geri kalan süreç çok eğlenceli duruyor. İlk aşamasını dün akşam canlı yayında yapmıştık. Ve daha devam edecek henüz diğer iki haritaya geçemedik.
ST Oil kurana kadar devam… Tek başıma videolarda benim görevleri yaparkan göstericem.

7 Beğeni

CAT ile birşeyler deniyoruz.

8 Beğeni

Yedek mazot önemli (mi?) :sweat_smile: Yolda gördüğüm dorseleri garaja getirme gibi huyum var satılıyordur inşallah :smile:

7 Beğeni

Harika oyun, Muhteşem detaylar.
Başka söze gerek yok…

9 Beğeni

Böyle kaldım :joy:

4 Beğeni