SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Aman hocam amur duymasın böyle diyenler amurun haritalarında kayboldu :smile:

1 Beğeni

Sadece craft olsa iyi. Daha neler var neler. :slight_smile:

Benim sülalem rahat hocam :smiley: Craft sistemi benden korksun. :smiley:
Artık eğlencesine oynuyorum, değişik kamyonları deniyorum, zevkine takılıyorum. Mesela bir görev 3 parça yük istiyorsa tek TIR yapmak yerine 2 sefer atıyorum vb. :slight_smile:
O yüzden craft sistemi de koymaz bana :smiley:

3 Beğeni

@turko35408 simsar gibi haritada yapıları yıkıp çaktirmadan arabaya yüklüyoruz :smile: @Mehmet_Ali34 amur benden korksun dedikten sonra buz kırıldı battım :smile: . @Nomrukan kanka eğlence işkenceye dönüşüyor işte . Zaten çoğu zaman tüm yükleri aynı arabaya yüklemek veya römork kullanmak mantıksız oluyor . Şöyle bir şey var , diger türlü fazladan sefer yapip gidip geliyorsun ama daha hızlı gidip geliniyor . Manevra rahatlığını vinçleme rahatlığını falan saymıyorum zaten . Ben Zetrosu kullanıyorum kolay kolay batmıyor , hızlı hızlı ulaşıyorum her yere .

2 Beğeni

Tıpkı bunun gibi de mi? :rofl:

3 Beğeni

Ben de zaten kıvraklığı göz önüne alıyorum. Gerçekte buraya TIR’la girer miydim? Girmezdim. O zaman oyunda da girmem diyorum.
Yani önceden biraz makul şekilde zorluğu artırayım, işte ne bileyim yükleme paralı olsun yakıt paralı olsun falan diye düşünüyordum. Ancak artık sadece kamyon sürme kısmına odaklanıyorum. O da hangi kamyonla hoşuma giderse. Katı kurallar da koymuyorum artık.
Saldım çayıra Mevlam kayıra. :smiley:
Kamyon devrilince kurtarması zor gelirse recover ediyorum, kolaysa kurtarıyorum vb.
Misal tomruklar kasadan düşmediği için geldim kurtardım. Yoksa alt F4 çeker geri gelirdim. :smiley:

1 Beğeni

Zetros kesinlikle oyunda sürülmesi en zevkli çekici olabilir. Çok keyif alarak oynuyorum bu çekiciyle. Ne yapsak, şöyle SnowRunner oynayanları toplayıp Discord sunucusu mu açsak? :smile:

2 Beğeni

Ekmek elden su gölden diyerek sınırsız size yük yok birazda siz yapın diyorlar kısaca :smile:

Sınırsız yük olmaması çok zorlamıyor da craft işinden bi ufak sıkıldım. Küçük bi ara versem heveslenirim galiba ama bilemiyorum. Sürekli aynı şeyleri aynı yollardan götürüp craftlayıp tekrar aynı yerlere götürmek biraz sıktı. :smile:

@turko35408 evet römorkla gezeceğime böyle geziyorum bende bazen :smile: @Nomrukan bende aynı işte sürüş keyfine odaklanmış haldeyim araba devrildimi hemen oyunu kapat tekrar aç öyle devam ediyorum . Bazen canım isterse kurtarmaya uğraşıyorum :smile: @Henkai Zetros hakkaten candır ya ben seviyorum arabalarımı . Olur bi topluluk oluştursak müsait oldukça girip goy goy yapariz multiplayer oynariz . Gerçi multide hâla saçma sorunlar devam ediyor mu bilmiyorum ama

2 Beğeni

Keşke azıcık da Suspension Travel olsaydı. :smiley:

7 Beğeni

Bu hafta sonunun kahramanları!

KrAZ-6446

MAN TGX 18.480 6x6

Memoli156, on Flickr

9 Beğeni

9 Beğeni

modları nereden bulabiliriz ?

3 Beğeni

8 Beğeni