SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Michigan’ı son defa bitiriyoruz. Yolumuz Alaska.

6 Beğeni

Bu sefer kesin mi :smile:

Bu sefer kesin görünüyor çünkü rahatsız eden hiç bir sorun yok. :smiley:

1 Beğeni

Şu sıcak yaz günlerinde, evin içi 33 derece iken Alaska oynamak psikolojik olarak iyi geliyor.

4 Beğeni

Imgur

10 Beğeni

Arka römork akıntıya kapılınca zor anlar yaşadım zaten ordan geçiş de yokmuş suyun içinde u çekip zar zor çıktım.

9 Beğeni

Amur, Russian Federation,

Chernokamensk’in buzlu ağzının amansız tundrasında, sessizliği yaran V8 KrAZ-6446 kamyonumun camını hafifçe araladım. Hava -35 santigrat derecenin hemen üstünde ve yüklü, don ağaçların dalları binlerce küçük hançer gibi parladı.

Görevim, uzaktaki bir kereste fabrikasına muazzam miktarda kütük teslim etmekti. Tehlikeli buzlu yollar sürekli bir tehdit oluşturuyordu ve kaygan yüzeyleri kamyonumu affetmez uçuruma sürüklemekle tehdit ediyordu.

Dolambaçlı dağ geçitlerinde, bata çıka ilerlerken kütüklerin ağırlığı kamyonumun sınırlarını zorladı. Eski Sovyet kamyonum KrAZ-6446, kükredi ve zorlandı; her devrim onun yılmaz ruhunun bir kanıtıydı. Ben direksiyonla boğuşurken ve soğuğun amansız hücumuyla savaşırken yol, insan ve makine arasında hain bir dansa benziyordu.

Saatler süren aralıksız sürüşün ardından nihayet fabrikaya vardım. Kütükler onları buraya getiren aynı kaba kuvvetle boşaltıldı. Acı veren soğuğa dayandım, affedilmeyen araziyi ehlileştirdim ve değerli kargomu teslim ettim. O anda eski KrAZ’la aramda kopmaz bir bağ hissettim; bu, en beklenmedik yerlerde bile bulunabilecek dayanıklılığın bir kanıtıydı.

by Memoli156, on Flickr

8 Beğeni

Aşırı özgüvenin sonucu, Hummer da olsan Scout’a muhtaç kalırsın.

6 Beğeni

Sana dün bir tepeden baktım aziz Amur! :rofl:

7 Beğeni

" Bir metal kiriş daha var taşır mısın?" diye sordum; “Ayıp ettin abi, başımın üstünde yeri var” dedi. :rofl:

8 Beğeni

Akşam oldu hüzünlendim ben yine.

4 Beğeni

Bu araç güzel de altı çok yakın az yüksek oluverse hiçbi yerde kalmayacak gibi.

1 Beğeni

Süspansiyon yükseltilebiliyor (haritada bulunca) ama bu kez de devrilme riski artıyor. Zaten delidir kendisi. :smile:

Yükseltilebilir süspansiyon ekledim zaten fakat dediğin gibi ya devrilme riski artıyor ya da altı çatıyor. Kusursuz bi kamyon bulamadım bi türlü ya dönüş açışı geniş ya altı sürtüyor ya devriliyor. :slight_smile:

2 Beğeni

:rofl:

5 Beğeni

Ve 1 kez daha füzeyi ateşledik. :slight_smile:

10 Beğeni

Başlayalım bakalım.

8 Beğeni

Amur, Russian Federation,

Kilometreler monoton bir beyaz bulanıklığa doğru uzanıyor, manzara ise özelliksiz bir boşluktu. Soğuk bizi kemiriyor, giysi katmanlarımızın arasından sızıyordu. Bizler, Sibirya’nın acımasız Amur tundrasında kerestecilikle geçen bir yaşamla geçinen kamyoncularız. Ancak fırtına bizim için bile zorlu bir mücadele yarattı.

by Memoli156, on Flickr

7 Beğeni

Römork kurtarmaca ama görev olan değil.

6 Beğeni

O nasıl kurtarma öyle horoz dövüşü gibi. :rofl:

4 Beğeni