SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Kola Peninsula haritaları resmen kan kusturmuştu bana, Amur’a hiç başlamayayım madem :smiley:

Valla görevlere başlayamıyorsun bile o derece. Köprüler işi bozuyor, biraz suyunu çıkartmışlar köprü tamirinin. 2 - 3 saat rahatlıkla gider bir köprü için.

2 Beğeni

Bu son çıkan Amur haritası da Yukon ve Wisconsin gibi co op odaklı yapılmış. Ben mecburen modlu araçlarla devam ediyorum. Sizinde bahsetdiğiniz gibi köprü ve geçit görevleri çok sıkıcı ve zor. Üstelik geçiti açınca yol tertemiz olmuyor yine kayaların üstünden zorla geçiyoruz. Tamam yollar zor olsun ama tuzaklı olmasın. Taşlar kökler öyle bir yerleştirilmişki… neyse haritada dolaştıkça anlarsınız :smiley:
“Warehouse” dan “Steel Mill” e bol bol metal rolls götürmeniz gerekecek. Bana sorarsanız sakın kuzey taraflarından gitmeyin. Önce derin kar sonra derin bataklık ve okadar uzunki yakıtı bitirmeden çıkmanız zor. Boşuna Yakıt tankeride götürmeyin, oralara birdaha gitmek istemiceksiniz :smiley:
Amur haritasını genel olarak beğenmedim. Yeni bişeyler yok, yollar tuzaklı ve sinir bozucu. Oyunu çok sevdiğim halde exita tıklayıp daha sonra bakarım dediğim çok oldu. Neyseki modlar varda işleri kolaylaştırıyo…

1 Beğeni

ben işi çözdüm artık uğraştırdı ama en son dün sizin şu an erişemediğiniz rng tx 8x8 aracı için bridge modu çıkmıştı onla :smiley: devam edicem artık başlarım köprüsüne lanet olsun

1 Beğeni

Nasıl yani bridge modu derken? :smiley: Link alabilir miyiz acaba.

şu an betada zaten eski oyunlarda vardı ama sıfırdan modellendi işte uygun şekilde aktarıldı hayat kurtarıyor
şimdilik bir şey demeyelim yakında zaten paylaşılır ben sadece feci sıkıntı yaşadığım için belirttim
daha bir sürü mod çalışması yapılıyor o modlar olmasa oynamak feci zorlaşır :smiley:

modioda birileri daha önce bir şeyler paylaşmıştı ama öyle değil

1 Beğeni

Bahsettiğin mod portatif köprü ise mükemmel olur.

şuan güncel oyuna manuel vites özelligi geldi mi. g29 için kusursuz oynayabiliyor muyuz

artık görüntü paylaşabiliriz
mükemmel oldu
her yere koyabiliyorsunuz binaların üstüne de çıkabiliyorsunuz inanılmaz çalışıyor :smiley:
çok işe yarayacak köprüleri yapmadan ulaşabileceksiniz kolaylaştıracak

13 Beğeni

Vayy çok iyi mod valla. Hoşuma gitti

Oh be sonunda. Beklediğime değmiş. :smiley: Biliyordum! Güncelleme ile mi eklenecek yoksa ayrıyeten bir mod olarak mı?

1 Beğeni

Son haritanın aşırı zor olmasından dolayı oynamayı bırakmıştım ama bu modla tekrar oynamaya başlayacağım muhtemelen.

1 Beğeni

Rng3r kanalında, portatif köprünün test videosunu izledim de şimdilik kararlı görünmüyor. Kamyon ile bağlantısını falan yapınca tonlarca ağır kamyon havaya uçuyor :smiley:

İlerde daha iyi olur umarım yoksa görevlerde buna bel bağlanmaz. Kurtarıcı olması için o kadar yoldan getirip bir de onu kurtarmaya çalışırsak bu işin içinden çıkamayız :smiley:

2 Beğeni

beyler selamlar öncelikle her yerde aradım bualamadım haftalardır modlar yüklenmiyor mod klasörünü sildim json dosyasını sildim oyunu kaldırıp tekrar kurdum ama yinede çözemedim problemi hiç bir yerde de çözümünü bulamadım allah rızası için bir bilginiz var mı yardım ederseniz sevinirim.

Selam, bunun için oyunun bir sonraki güncellemesini beklemekten başka çare yok tabii bunu düzeleceğini umarak söylüyorum.

Son güncellemeden sonra doğru dürüst oynayamadım. Modlar güncellenmeyince oyuna girişte kayıp mod hatası veriyor saatlerimi verdiğim kaydıma giremiyorum maalesef.

1 Beğeni

Benim de Epic Games bulut yedekleme doğru çalışmıyor. GDN’da oynayıp bilgisayardan açtığımda bir önceki save dosyasını senkronize ediyor.

Kötü olmuş. En sevmediğim şey yaptığım şeyleri tekrar yapmak.

Bulut yedeklemeyi güvenmediğim için aylar önce kapatmıştım.

siz niye sürkeli bulut yedekle ile ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz? sadece epic oyunlarında mı yoksa snowrunner’da mı oluyor?

Epic’in bulut depolaması sıkıntılı, Epic’in her şeyi sıkıntılı.

GeForce Now’dan girdim diye Rocket League’deki tüm ilerlemem silinmişti Epic depolaması yüzünden. Tamamen online oyunda bile var bu problem ama çözmüyorlar.

1 Beğeni

Epic’ten sadece Snowrunner oynuyorum. Geçen seneden beri bulut yedeklemesi sıkıntılı şikayetleri okuyordum. Bende sorun olmuyordu artık saçmalamaya başladı. Bilgisayardan save dosyasını silip senkronize etmeme rağmen eski save dosyasını indiriyor.