SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

SnowRunner, 28 Nisan 2020’de çıkacak! Ön siparişler başladı… https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-28-nisan-2020de-cikacak-on-siparisler-basladi/

2 Beğeni

160 TL :thinking: neyse hayırlısı umarım Türkçe dil desteği olur ve açıklanan özellikler ve planlar olur.

Epic’te 80₺ indirim kuponu 1 Mayıs’a kadar geçerli hocam, bize 40₺ gibi fiyata gelecek yani. :grinning:

Nasıl 80 TL indirim kuponu anlamadım?

Pardon 60₺ deeğerinde indirim kuponu veriyormuş.

Yılbaşında 60₺ ve üzeri oyun alımlarında geçerli olan kuponları süresi devam ediyor 1 Mayıs’a kadar geçerli.

Yani 60 TL veya daha üstü oyun alırsak 60 tl indirim kuponu veriyor?

Evet hocam. Epic hesabına girin ve sol en altta isminize tıklayın görürsünüz.

offf offf
offff

yalnız indirim kuponu bu oyunda geçerli değil belki düzelir bilmiyorum

5 Beğeni

Resmi video’su değil mi bandicam ne alaka? :smiley:

başka bir yerde bulup kaydetmiş yarın her yerde yayınlanacak

• kanalda haber videosunu öğlen yayınlarım
1 Beğeni

ETS 2’yi unutturur valla gerçekten efsane oyun geliyor.

Kupon açıklamalarında ön alım ve DLC’lerde geçerli değildi diyor :thinking:

Epic games hesabımda kupon yok görünüyor nasıl alabilirim indirim kuponunu yardımcı olabilir misiniz

arayüz ekranı daha önce gördüğümüz gibi pacific truck

1 Beğeni

Epic kuponu indirim döneminde dağıtıldı. O günlerde mağazaya girip kuponu aktif etmiş olmanız gerekiyordu, şimdi alamazsınız. O dönem her kupon kullandığınızda yeni bir kupon veriyordu. Yani “ben o dönem kullandım kuponum yok” diyenler tekrar bir kontrol etsin. İndirim döneminde kupon kullanıp sonra ikinci kuponu kullanmayanların bir ihtimal kuponu olabilir.

Eğer Epic Games Store 60 TL indirimi SnowRunner hemen çıktıktan sonra yani 28 Nisan gecesinden itibaren geçerli olursa 1 Mayıs’a kadar satın alabilirsiniz. Yani 100 TL’ye gelmiş olacak. Navistar aracı için üzülmeyin önemsiz :smiley:

1 Beğeni

Season Pass ayrıca yayımlanacak mı acaba? Ayrıntılar geliyor… yazılıp bırakılmış, Kaç DLC gelecek, ne zaman gelecek? Madem DLC’ler için sezon bileti çıkarıyorsun, şunları da açıkla yav :smile:

Paylaşacaklar ama ilk paket muhtemelen yaz sonu sonbahar gelebilir gamescom zamanına sıkıştırırlar ya da erken çıkar :smiley: kafadan 4 tane büyük dlc ve ufak tefek içerikler vardır o yeni haritalarda yeni assetler bitki örtüleri vs. yeni görevler olacaksa süper
şimdidn tanıtım vidoesunda sahneler coşturuyor

son olarak fiyat 26dolara indirilmiş 20ye yapsalar 120 tl falan oluyor ama bizim kur bu ara baya dalgalı :frowning:

oyunlar artık parası olana gerçekten… key gelmese ben de şu an pre orderı zor yaparım 160 ne lan

ben o kuponu tamamen unutmuşum :sweat_smile: :sweat_smile: çok iyi oldu bunu hatırlattığınız

Kupon için herhangi bişey yapmak gerekmiyor hocam, sadece aktif Epic hesabın olması yeterli, yılbaşında herkese dağıtıldı yani.

Maalesef ön siparişte kullanamıyoruz ama oyun çıktıktan sonra 1 Mayıs’a kadar değerlendirebiliriz.

1 Beğeni
2 Beğeni