SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Warehouse’nin giriş yolunda solda küçük tek parçalık tahta kasa, orda çalılıkların içinde duruyor.

(" Hill "yazısının dibi sanırım)

Sevgilim en sevgilim değerlim kıymetlim bir taneciğim nereye kayboldu?

makine çok ısınıyor ve fan müthiş hızlı çalışıyor. çok oynamaktan korkuyorum. ama rdr2 gibi grafikler ben anlamadım 30-60 diye ama çok güzel yani. kasma donma yok yok su gibi akıyor mübarek.

Aynı sorun bende de var oyunu oynatmıyor. Galiba bir dahaki güncellemede giderilir

1 Beğeni

babamın pc de dfgt var ona kurdum sorunsuz çalıştı oyun güncelleme en zaman gelir

dün akşam taymyr haritasında görev yapmaya başladık tabii benim profilde değil :smiley: benimkiler videoda olacak
petrol arama ıvır zıvırları aşamalı olduğundan keyifli oluyor

2 Beğeni

ben haritalarda farklı noktalardan yolu uzatarak gidiyorum mecburen diğer türlü dediğin gibi oynatmayacak her yerde atmıyor bende bazı noktalarda sende deneyip belirlemeye çalış o yerleri …

1 Beğeni

Dil desteği için bir aşama daha kaydettik. Focus ta birisine yönlendirildik. Bakalım :grin:

11 Beğeni

Oyunu geri iade etme şansımız var mi

2 saati gecmediyse evet

Araç olarak paystar mi yoksa Royal bm17 mi daha güçlü ?
Önerisi olan varmi

Paystar daha avantajlı Çünkü diff lock var

Royal bm17, motor ve süspansiyonu açar büyük lastik takarsan yüksek olduğu ve dingillerde çift teker olduğu için paystar’dan daha iyi gidiyor, diff lock vinç atacak yer bulduğun sürece önemli değil, paystar’ın kıçına ek römork takınca iyice bayılıyor.

lastik önemi ile video.

5 Beğeni

Her türlü Royal BM 17

1 Beğeni

Oy vermiştim

Maalesef 2 saati gecti

iade edemezsin öleyse

Paystar arkasına sarı servis ekipmanı tak. Tek motor olduğu için yavaş. Dif olduğu için torku yüksek çekme kurtarma gibi görevlerde işe yarıyor. Yük taşımalarında royal bm17 iyi tabi lastik falan lazım.

1 Beğeni

Dorse ile trailer store a git olan dorselerede sell çıkıyor zaten

1 Beğeni