SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

3 Beğeni

hafta sonuna doğru bir haber gelecek sanırım rus vk sayfası öyle yazmış

1 Beğeni

resmi modlu mudrunner gibi duruyor

1 Beğeni

tamam kardeş uzatmayın key gönderin

2 Beğeni

Katalog dağıtıyorlar sanki arabalara bakioz sadece ;D

bence bir bakın :smiley:

2 Beğeni
  • Along with the usual add-ons, a completely new one will be added: a “seismic vibrator”, which seems to add a completely new type of activity - the search for oil.
  • For the tasks you perform, you will receive a cash reward and also improve your “driver rating” (it is still unknown what exactly it affects).

Yeni bir ekipmanımız var. Sismik tarayıcı ile arazilerde petrol arayabiliyoruz. Performansımıza göre para ödülü var ancak bir de driver rating geliştirilmiş ama bunun oyuna etkisinin nasıl olacağını merak ediyorlarmış.

Amazon.co.uk ve birkaç sitede daha ön siparişleri için sayfalar yayına girmiş.
Season Pass olacağı yazıyor.
Amazon.co.uk 31 Aralık demiş ancak bunlar gerçek değil.

JB HI-FI diye bir site de böyle bir görsel eklemiş. Sonbahar 2020 yazıyor.

Focus Home Interactive resmi forumundaki topluluk yöneticileri bu tarihleri gerçeği yansıtmadığını belirtmiş.
Sonbahar olası erteleme tarihlerinden biriydi. Umarım olmaz :frowning: Önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde bir açıklama gelmeli artık sona yaklaştıklarının kanıtı resmen bu olanlar :smiley:

"The Premium Edition includes snowrunner and its Season Pass, granting you access to game and all future DLC packs - New vehicles, new skins, new missions, new maps and more! "

Beni endişelendiren keşke bu araç tanıtımları ile birlikte dıştan değil de içeriden de bir foto görebilsek. Erken erişimi bile çıksa razıyım çünkü değişmiş bir ürün var.

FS21(duyurulursa) ve SnowRunner bu yıl çıkacak önemli simülasyon oyunlarından olduğu için Focus şirketinin Paris’te her yıl düzenlediği basın toplantısının yapılış tarihini beklemek lazım. Henüz 2019 raporlarını tam anlamıyla çıkarmadılar. Takipteyim :smiley:

umarım bu oyuna düşük çözünürlüklü de olsa ayna eklerler ben içten sürmesini seviyorum sağ tarafta ayna olmayınca olmuyor tekeri göremiyorum ya da sol taraftaki gibi kafayı çıkarma açısını eklesinler.

yakında bir tarih verecekler gibi duruyor

böyle manzaralar neden olmasın :smiley:

1 Beğeni

Bunlarda SCS gibi işi uzatmaya başladı arada foto atıp kaçıyorlar 1 tane tanıtım videosu göremedik. Yakın zamanda çıkmayacaksa eyvallah da bari geliştirici test ederken falan görelim yani.

bugün Focus şirketinin 3. çeyrek ve semester raporları açıklanacak merakla bekliyorum :smiley:

Saber Interactive’in geliştirdiği SnowRunner, 2020/21 finansal döneminin ilk yarısında çıkacak. Bu da Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül ayları oluyor.
MudRunner Mobile ise yine aynı tarihlerde çıkacakmış.

Yılın ilk aylarında çıkacak diyordu Twitter’da. Biz bekleriz eyvallah da video filan görebilsek iyiydi.

Yakında açıklama gelecek.

SnowRunner erken erişim tarzında sadece Epic Games’te daha erken satışa sunulabilir. Eğer bekletmek istemiyorlarsa ama aynı anda çıkma sözü verildiği için böylesi biraz zor görünüyor. Bültenler geçilmeye başlandı SnowRunner için de bilgiler gelecektir. Simulasyon Turk on Instagram: "#SnowRunner, 2020/21 finansal döneminin ilk yarısında çıkacak. Mobil sürümü de öyle olacak. FS19 için Yeni İçerik ise aynı finansal dönemin ikinci yarısında yayınlanacak. İlk bizden öğrenmiş olun 😄 İlk yarısı şöyle Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül - İkinci yarısı ise Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart aylarıdır. SnowRunner için Sonbahar deniyordu. Yakında açıklama yapılacak. SimulasyonTurk.com'da olun. 😉 #offroad #offroadtrucksimulator #trucksimulator #simulator #trucks #simülasyon #simulasyonturk #mudrunner #Spintires #farmingsimulator #farmingsimulator21 #fs19 #farmingsimulator19"