SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Hasan Merhaba Nasılsın Kolay Gelsin Bu Oyunu Bende Satın Alıcam da Premıum Editıon Olan Var Bide Standart Edition Olanı Var Hangisini Tavsiye Edersin Bilgin İçin Eyvallah Birde Seni Epic Gamesde Bulmadım Oyun Çıkınca Sizin Gruba Konvoya Katılmak için Bilgin İçin Eyvallah Çok Teşekkürler

Maddi durumuna ve oyunu sevip sevmeyeceğine bağlı. Normal versiyonu alırsan oyun deneyiminde bir eksiklik olmaz. Premium’un olayı, ileride çıkacak DLC’leri şimdiden bi tık ucuza almış oluyorsun. Ben DLC’ler çıkınca ETS2/ATS gibi parça parça alırım diyorsan çok da gerek yok.

SnowRunner’ın modları bildiğiniz üzere mod.io sitesinde paylaşılacak. Ve ilk mod çalışması an itibariyle ChameleonHUM tarafından yayınlanmış. Test amaçlı olan paylaşımda oynanış videosu da bulunuyor. https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-icin-ilk-mod-ortaya-cikti/

3 Beğeni

yayincilara oyunun kodu ne zaman gonderilecek.senin incelemeni dort gozle bekliyorum…

Cok Tesekkurler AkaBaytar Cevabin Icin Cok Tesekkurler Epic Games Storeda ismin Varmi Yeni Uye Oldum Ben Snowrunner icin Sizin takima Katilmak icin Eyvallah bilgin icin

SnowRunner’ın son videosu her şeyi gözler önüne seriyor! https://www.simulasyonturk.com/snowrunnerin-son-videosu-her-seyi-gozler-onune-seriyor/

1 Beğeni

Şafak 30

1 Beğeni

Oyun dün “gold” sürüme ulaşmıştı. Artık tamamlandı diyebiliriz. Önümüzdeki haftadan itibaren oyun gönderilmeye başlanabilir.

5 Beğeni

Multiplayer’da sözleşmelerin ödülleri ve parası nasıl dağıtılacak?

Ödülleri ve parayı her oynayan alacakmış. Yani para ve puan ya da süspansiyon gibi parça açma olayları herkeste o an gerçekleşecek. Ancak görev ilerlemesinde ise sadece host eden kişiye kaydedilecek.

Böylece normal bir sistem oluyor. Tüm oyunlarda görevi kim açtıysa ona yazılır diğer arkadaş daha sonra tekrar yapar. Zaten bunlara takılmaya gerek yok. Bu görevler her zaman tekrarlanır, isteğe bağlıdır vs. serbest takılabiliriz.

2 Beğeni

çok güzel olurdu ama 1 nisan
deyip geçmeyin
modlar modlar modlar

1 Beğeni

Yukarıdakine ek olarak;

• Bir kişi oturum açıyor ve diğerleri bağlanıyor.
  • Eğer misafir biri girerse kendi garajındaki araçları o oturumda kullanabiliyor. Oturumu açanda olmasa bile…
  • Araç kilitlerini açmasanız bile arkadaşınız oturuma soktuğu araçları sürebiliyorsunuz. Ama kendi oyununuza yani garajınıza kalıcı olarak eklenmiyor.
  • Oturumu açan görev ve sözleşme ilerlemelerini kendi profiline kaydediyor. Oyuncular sadece ödülleri alıyor(para,puan,kilit açma).
  • Çoklu kayıt slotları(multiple save slot) üzerinde çalışıyorlarmış. Çıkıştan sonra çok sürmeden güncelleme ile yayınlayacaklarmış.

Haritaları kaydetme olayı bıraktığımız gibi sanırım yani çoklu kayıttan kastı aslında haritalarda yaptığımız ilerlemeleri ayrı slotlara kaydedip daha sonra tekrar oradan devam edebilmek ancak multiplayerda da aynı şey var. Muhtemelen yine multiplayer haritalarda oynadığımızda belli bir noktada kaydedicez istersek devam eder istersek de başka haritada başlarız. Güncelleme ile gelecekse sıkıntı yok.

5 Beğeni

lan gerçek diye izledim :smiley: meğerse
neyse snowrunner’da yaparuk

5 Beğeni
4 Beğeni

Şu oyuna da o kadar hypelandım ki istediğim içerikleri sunmalarından dolayı ah ah sabırsızlanıyorum allahtan az kaldı

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-icin-harley-davidson-fat-boy-motosiklet-modu/

SnowRunner için Harley Davidson Fat Boy motosiklet modu

3 Beğeni

baydı baydı baydı bu paylaşımlar

4 Beğeni

deneriz

Hummer H1 ❤️ | By Bullet and Jeep Lovers | Facebook

3 Beğeni

SnowRunner konuşalım ne bu hep ets hep ets yeterrrrrrrrrrrrr

Yıllardan sonra ETS 2’ye alternatif güçlü bir yapım geliyor. :smiley: Şimdi susun tabii çıktığında görücem sizi. Baymadı mı sizi yalandan off-road yolları? Su gibi durmayan sular, taş gibi durmayan taşlar, yük gibi durmayan yükler, kamyonculukla alakası olmayan özellikler

EYYYY SCS KORKMAYA BAŞLA ÇÜNKÜ SNOWRUNNER GELİYOR DSFSD

12 Beğeni

Pahalı bir alternatif.

Ama değecek gibi görünüyor.