Site kapanabilir

Tüh ya insallah kapanmaz…zaten internette iki üç site var baktığım…

3 Beğeni

Biz görselleri link olarak eklediğimizde aynı muhabbet mi oluyor?

3 Beğeni

Faydası olacaksa benim eski konuyu şutlayabiliriz. Özellikle şu 1:2 harita konusunu… Zamanında her hafta 3-5 ekran görüntüsü yüklerdim.

Devamlılığı olmayan anlık biten kapanan işte yardım vs. konularının kapatılması gereklidir

3 Beğeni

Konularla bir ilgisi yok. Şu an görseller zaten amazona yükleniyor ancak eski görseller de yüklendi ama onları mevcut konulardaki adreslerini konular binlerce yorum sahip olduğu için değiştiremiyoruz. Böyle kaldıkça da masraf oluyor.

Şehir dışında olduğum için bir türlü bağış mevzusunu yazamadım. Yarın vakit bulunca durumu netleştiririz.
Çözüm için bir şeyler daha denenecek. Ekim ayı başında umarım çözülmüş olur.

10 Beğeni

+18 reklamlı sekmeler var bunları bı kapatır mısın sitemiz reklamsız olsun bence

Orada çıkan reklamlar senin arama geçmişine göre otomatik olarak seçiliyor. :smiley:

13 Beğeni

Aslında otomatik olarak yapılmıyor.

Bu teknik kullanılıyor. Veriler alındıktan sonra bu teknik kullanılarak analiz edilir. Böylece kullanıcılara ilgili reklamlar vs. gösterilmiş olur.

Şu otomatik gösteriyor diyenler bana bir kanitlar misiniz ? Yani +18 reklamlar senden kaynaklı diyenler…

1 Beğeni

Çerezler denen şey ile alakalı değil mi ?

Yahu niye uzatıyorsunuz ki Opera ile girsin zaten onda reklam engelleyici var.

1 Beğeni

tüm derdimiz bitti sitenin kapanması da bitti bu mu kaldı bunu mu tartışacaksınız ?

7 Beğeni

Google bunu kendisi söylüyor https://adssettings.google.com/u/0/authenticated

1 Beğeni

Bağış konusuna gelirsek;

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Şu an panele girmeye korkuyorum :stuck_out_tongue:gereksiz yere kaç günde neleer yedi.

Destekleyenlere badge eklenir. Bu sürekli bir olay olduğu için muhtemelen 3 aylık masrafları bu şekilde karşılayabiliriz. Bu sürede istediğimiz çözüm uygulanabilir.

Bu bağışın ST ile ayrıca bir ilgisi olmayacak sadece park için karşılanacak.

Bu sırada sistem de güncelleme alacağı için son yenilikleri de görürüz. Onun dışında burada çoğu iey serbest gidiyor ama akışına bırakıyoruz.

Ekstra yapabileceğimiz bir şey olmuyor. Taşındıktan sonra görsel kalitelerini yükseltebiliriz şu an zaten Amazon depoluyor.

10 Beğeni

@batuhan
Bunun için Doğal Dil İşleme Bilimi’ni yaratmışlar. Daha neyin kanıtı?
Senin verilerin alınıp işleniyor.
Sağır bir adama kulaklık reklamı gösterilmesi çok absürt olurdu değil mi?

Reklam kişiselleştirme kapalı bende. Ama ona rağmen bende de çıkıyor

Tamamda adam sağır olsa bile en son girdiği şey tetikler onu bundan bahsediyorum geçen youtubeden mini özel yapım bir araba gördüm onu aratayım derken aküllü araçlara girdim nerdeyse 1 buçuk hafta reklamlarımda aküllü arabalar çıktı bu hesap @batuhan2941 Google reklamları bozuk ozaman hocam ne diyeyim yani :smiley:

2 Beğeni

@Mci61 @Mertcan39 bağışları için teşekkürler.

3 Beğeni

Arkadaşlar! Artık “reklam” konusunu kapatsak olmaz mı? Çünkü asıl konumuz sitenin kapanma olayı.

6 Beğeni

Şöyle açıklayım;
Birden fazla ürün reklamı gösterilmesi söz konusu ise reklamlar rastgele seçildiği için sürekli aynı ürün reklamı çıkması normaldir.

Örneğin;
Kişiye kulaklık ve çamaşır makinesi reklamı gösterilecek.
Reklamlar rastgele seçildiği için ikisi ile ilgili de görebilir. Bir süre yalnızca bir tanesi ile ilgili de görebilir.

1 Beğeni