Site ile ilgili geliştirmeler (güncel)

Park’ı güncelleyeceğim, kapanıp açılabilir. Pazar akşamı olduğu için üzgünüm.

Nihayet ayıktırdım siteyi, @HasanOfke millete public_beta girmeyin deyip siteyi betada tutman 10/10 :smiley: kıyamet kopmadıkça güncelleme şuankini.

1 Beğeni

:smiley: sen olmasan biz ne oluruz Özkan hocam :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bildirim sorunu halen yaşayan var mı?

1 Beğeni

@feelgood_inc beta 5 kurup çılgınlık yapmak istiyorum :stuck_out_tongue:

…::::: no way :::::…

1 Beğeni

62.7 GB (19.0 GB free)

o 19gb bittiğinde screenshot paylaşmak ücretli olacak gibi duruyor

2 Beğeni

Birkaç saat içinde ana sitede tema değişimi yapılacak.

1 Beğeni

Tema değiştirildi.

Yazı ekleme sistemi var ancak sıkıntı çıkardığı için şu an aktif değil yarın tekrar denenecek.

2 Beğeni

Ana sitede teknik bir sorun var. Özkan şehir dışından gelince kontrol edecek. :confused:

Saldırı varmış sanırım o yüzden attack mode aktif girerken check ediyor. Şimdi hafifledi. Bilemiyorum boş beleş işler :smiley:

3 Beğeni

Ana sitedeki teknik sorun yarın çözülecek.

2 Beğeni

Parkı güncelleyelim diyor Hasan, ne diyorsunuz :smiley:

4 Beğeni

Kapsamlı bakım yapılacak. Yedekleme, taşıma vb. durumlar nedeniyle mümkünse çok önemli bir şey paylaşmayın.

2 Beğeni

Erişim birazdan geçici olarak gidebilir

Halen taşınıyor

Sitenin arka planda ciddi sıkıntılar var, arada kesintiler yavaşlamalar olabilir, fixlemeye çalışıyorum. Bilginize

2 Beğeni

Dün gecenin yedeği alındı. Rebake için tekrar denenecekmiş. O yüzden çok önemli bir şey paylaşmayın.

5 Beğeni

Sitenin ardını kurtardık sayılır, bazı görsel önizlemelerinde sıkıntılar var onları da halledebilirsek bir derdimiz kalmayacak

12 Beğeni

Ana sitenin yeni bir altyapı ve sunucuya geçmesi söz konusu olduğundan simulasyonturk.com için kesintiler olabilir.

2 Beğeni