Site ile ilgili geliştirmeler (güncel)

Sitenin diskine 50 gb daha eklendi. Yine de fotoğraf eklerken fazla abanmamak lazım.

Dün geceden itibaren birkaç sorun yaşandı. Disk alanı problemi var. Aldığımız 50 gb diski kullanamadık. Önümüzdeki ay daha fazla alanının vb. sistemin olduğu yere taşıyacağız. Çok fazla görsel yüklenmesi sebep oluyor ama bunu engelleyecek değilim.

1 Beğeni

Sistem çok güzel olsa da garip bir çalışma sistemi var bu da masraf gerektiriyor. Daha fazla resim ekleyebilmeniz bunların depolanması daha fazla alan demek. Şu an uygun olan aylık sunucu ücreti değişmek zorunda kalıyor.
Zaten başladığımızda düşündüğümüz şeyler olmadı. Sitenin planları değişti. Daha sonra belirlediğimiz hedeflere ulaşabildik.
4 aydır yayındayız.

Yılbaşından sonra WorldofTrucksTR.com için birkaç çalışma yapılacak. Üyelikler tekrar açılacak mod ekleme ve yapımcı başvuru sistemi revize edilecek. Tam zamanlı ilgilenmek istiyorum.
Ocak sonu ise sayfanın ön yüzünde mod ekleme konu eklemeye yarayan sistem pro sürüme yükseltilecek yeni özelliklere kavuşacak.
Bununla birlikte simulasyonturk.com’da bir mod alanı açmayı düşünüyoruz. Daha kolay ekleyebileceksiniz. Sadece ETS 2 değil diğer simülasyon oyunlarına düzenli mod desteği vermeye tekrar başlamak istiyoruz.

park.simulasyonturk.com olursa nasıl olur diye düşünüyorum.

Taşınma işleminden sonra tüm konuların adreslerinin park.simulasyonturk.com olarak değiştirilmesi gerekiyormuş tek tek yapılacakmış o yüzden taşınana kadar konu açmamak daha doğrusu zaten 382 tane ayrı konu var bunları tek tek panelde değiştireceğiz.
1-2 gün uğraşılacak ondan sonra sorun olmaz.
Sonraki aşamada WordPress ile üyelikleri birleştirmeye çalışacağız.

3 Beğeni

26 Ocak 2018 Cuma gecesi adres değişimi işlemi başlayacak. Bilginize… :slight_smile:

4 Beğeni

Hafta sonu yeni bir adresten yayına devam edeceğiz. Merakla bekliyorum :smiley:
park.simulasyonturk.com

5 Beğeni

Taşınma işlemi Pazartesiye kaldı.

1 Beğeni

Adres değiştirme gerçekleşti. simulasyonpark.com yönleniyor tamamlanınca o adresten buraya girilecek ve konular da buraya çıkacak.

3 Beğeni

Yönlendirme tamamlandı genel bir açıklama yazacağım.

E-posta gönderimi ile ilgili bir ayar kapatıldı. Örnek 6 saatte bir sitede ne var ne yok gibi mail olayına artık gerek yok. Rahatsız ediyor.
Bununla birlikte yine özel bir cevap mesaj bildirimlerinde size biraz daha geç mail gelecek.

1 Beğeni

geçmişte acılan ‘merhaba-şu nedir-şunu aldım gibi’ arama sırasında karşımaz cıkan içi boş konular silinmiştir.

1 Beğeni

yeni sürüme güncelledik

2 Beğeni

Temada düzenlemeler yapılıyor. Birkaç şeyi çözdüğüm için kurcalıyorum. Göz yormayan iyibir renk düzeni oluşturmaya çalışıyorum. Haberiniz olsun. En arka planı siyah yapacağım. Orta yani yazıların olduğu yerine arkaplanını gri-kırmızı karışımı böyle çok beyaz olmayan bir şey.

2 Beğeni

Kullanicilarin farkli konular acmasi ile herhangi bir sorunumuz yok. Herhangi bir konuda yardim almak icin ayri baslik acilabilir. Ana konular her seyi yazmak paylasmak icin degildir. Fakat onemli konularin bizim tarafimizden acilmasi gerek uyelik kaydi silme vb. Konularin onune gecmek icin
Kurallar listesi de zamanla guncellenecek.

1 Beğeni

Nisan ayında ana site ile burasının üyelikleri birleştirilebilir. Artık zamanı geldi.

1 Beğeni

Reklamlar tekrar kaldırılmıştır. Üyelik birleştirme mevzusu geçici bir süreyle askıya alındı.