Site hakkinda bır kac kelam

arkadaslar sıtede bır sey dıkkatımı cektı kım ne yardım ıstese bellı kısıler sadece yardım etmeye calısıyor onun dısında kımse tek kelam etmıyor tandıgım burda kısıler var mesela kac kere soru sordum orda burda kendılerıde bılıyorum kı bılgılıler ama kımse gerı donus saglamadı yanı sıkıntı benım sorularımın cevaplanmaması degıl burda onemlı olan bu sıtede olgunluk sevıyesı olusması
tandıgım kısıler gercekten ufku genıs bılgılı ınsanlar artık sıteye gelmıyorlar cunku dınlenmıyor kımse takmıyor taktır etmıyor… ve bu forum ılk acıldıgı zaman muazzam bır yerdı her konu da bılgı alısverısı yapılıyor sohbet edılıyor gercekten bılmedıgım her konuda burda cevap bulabılecegım edası olusmustu…
demem o kı arkadaslar benden kucukler de vardır buyuklerde var yanı abıler kardesler
burda bırbırımıze yardımcı olalım her konuda goz kacırmayalım gordugumuz yapabılecegımız seylerde yardım edelım kousalım yoksa normal bır foruma donusecek burası o ılk gunkı zamanlarına gelır terkardan umarım…

4 Beğeni

Sitenin ets2 çevresinde dönmesi bunları tetikliyor malesef…

Onun harici özeleştiri yapmak gerekirse çiftçilik ile konularda hiç cevap vermem çünkü alıp oynamisligim bir bilgim yok o yüzden bir fs serisi ile başlamak istiyorum ama bakalım ne zaman olacak o iş :slight_smile:

3 Beğeni

Yaz tatili nedeniyle bir kopukluk oldu diye dusunuyorum, eyluldede okul acilisi falan o nedenle pek birsey cikmaz ekimden itibaren canlanacagini dusunuyorum.

umarım oyle olur hocam ya onceden bır cok forum takıp edıyordum aktıf degıldım ama tabı oyun uzerıne degıldı burda ıse o baslangıc bolumunde kı canlılık samımıyetlılık olunca bende aktıf olmaya calıstım burda ama dedıgınız gıbı olay sadece ets2 olayı oldu ama basta soyledıgım gıbı oyun dısındada burada bır cok konu aktıftı umarım dedıgınız gıbı 1 2 aya canlanır benım gorusum sahsıydı yanı tabı herkes her konuya bılıp bılmeden mudaıl olup kırlılık yapsın demıyorum ama en azından herkes bıldıgı konularda yardımcı olursa yıne duze cıkar :slight_smile: o degılde zaten ılk basta dedıgım bellı kısıler yardım etmeye calsııyor dakı bellı kısıler yazdı :smiley:

1 Beğeni

O bahsettiğin ilk baştaki aktifim de o dediğin belli kişilerdi :sweat_smile::roll_eyes:

bellı kısıler degıl bız olalım topluluk olalım ses cıkartalım :joy: sozun ozu yardımlasmak ınsanlıgın samıyetıdır bızde samımı olalım :slight_smile:

1 Beğeni