SimülasyonPark'ın 1. Yılı ve Kurban Bayramı Mesajı :)

SimülasyonPark’ı 2017’den yine Kurban Bayramı öncesinde açmıştık. Birkaç gün şehir dışında olunca ne olacağına dair baya düşünmüştüm. Aradan bir yıl geçti konular binlerce kez görüntülendi ve yorumlandı. Artık takip edenler neyin ne olduğunu biliyordur. Hala tasarımda istediğim noktaya gelemedik. Kullandığımız sistemi bilen çok daha iyi birisine ihtiyaç var. Malum Eylül ayları genelde her şeyin yeni yayın dönemi, çalışma dönemi şeklinde yorumlanıyor. Yıl sonuna kadar çıkacak olan çok önemli yapımlar var burada değerlendirmek istiyorum. Ama bir yandan da ana sitelerde ciddi bakım gerekiyor.
1 yılda güzel şeyler yaşadık her şey için teşekkürler!

Kurban Bayramınız kutlu olsun… :slight_smile:

12 Beğeni

Dün gibi hatırlıyorum buranın açılmasını, üye olmamı. Profilime baktım “356 günlük ziyaret” gösteriyor, açıldığı günden bu yana sıkı takipteyim. Hemen hemen her gün mutlaka girip bakınırım. Simülasyon oyunlarına olan ilgimden dolayı eskilerden beri istediğim forum tarzı tam da buydu. Böyle bir sistem oturttuğunuz için teşekkürler. Daha nice senelerimiz olsun.

Şimdiden bayramınızı kutluyorum. Kazasız belasız, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmek dileğiyle.
İyi bayramlar SimülasyonPark Ailesi… :slight_smile:

3 Beğeni

Daha 9 gün var ama neyse :smile:
İlk yılında 1k dan fazla üyeye hitap etmek önemli bir başarı… :hugs:
Şimdiden tüm SimülasyonPark & SimülasyonTÜRK aleminin bayramını kutlarım… :ox:

5 Beğeni

Benim 10 gün sonra 1 yıl dolacak. Herkese hayırlı ve kazasız belasız bir bayram dilerim.

4 Beğeni

Nereden nereye… Çok daha iyi günler görmemiz dileğiyle.

Ads%C4%B1z ST foruma kayıt tarihi :smile: Öncesinde siteden takipteydim

Bu arada iyi bayramlar kazasız belasız geçer inşallah :slight_smile:

2 Beğeni

Saygılar abi

1 Beğeni

Burası açıldığından beri foruma hiç girmiyorum.

1 Beğeni

ben takip ediyordumm ama kayıtlı değildim sadece ve 183 günlük ziyarette imişim kayıtlı oldugudumdan beri Katıldı 17 Şub… sanırım hergün girmişim demek oluyor sanırım :smiley:

Herkesin bayramı mübarek olsun

1 Beğeni

Bu sıtenın basarılarını devam etmesını dılerım

Nice seneler tüm simülasyon oyunları sevenlerin bu siteye davet ediyorum. Herkesin bayramı mübarek olsun. Kurban keserken dikkatli olun :grinning::grinning::ox::goat::horse:

1 Beğeni

Arkadaslar hepinizin ve ailenizin bayramini en icten dileklerimle kutluyorum daha nice guzel kazasiz belasiz saglikli bayramlara yetismesini diliyorum.sitenin de yiĺ donumu kutlu olsun @HasanOfke basarilarinin devamini dilerim diger forumu takip edenlerdendim ama gec kayit yapip az zaman gecirdim ben cunku orda bir oturmusluk vardi ama her kafadan ses cikiyordu…uye olanlarin sayisinin cogunluda tuhafti ornek olarak" bir boyama calismasi yapiyosun ve insanlar bakip eline saglik diyecegjne mesaj atip bu tutmaz ben bunca yillik skinciyim(yeni lisans ustu meslek heralde fikrim yok) baska dene bence"gibi bilmislik vb. Seyler goruyordun orda insanlari mutlu edemiyordun ama burasi acildigindan beri bir olgunluk olustu ve sevgi saygi cercevesinde yuzdeligi cok yuksek gayet mantikli konusan bir toplum var ve gercekten cok guzel kisa surede bence tabiri cayiz ise cuk diye oturdu :slight_smile: emegi gecen herkesin ellerine saglik hadi saglicakla kalin baklavaya abanmayin aman diyim :slight_smile:

2 Beğeni

Nice yıllara Park.Simülasyonturk :clap:t2::pray: üyeliğim çok eski olmasada kurulduğu günden beri takip ediyorum. Umarım ileride hakettiği başarının karşılığını fazlasıyla alır. @HasanOfke seni de tebrik ederim, 22 yıldır aralıksız bilgisayar oyunları ile haşir neşirim, gerçekten simülasyon konusunda sektörde ciddi bir açık vardı, sen bunu simulasyonturk ve bu forum ile fazlasıyla dolduruyorsun. Bu arada herkese mutlu bayramlar…

3 Beğeni