SimülasyonPark - Arayüz Değişikliği ve Profil Fotoğrafı Güncelleme [Rehber]

SimülasyonPark kuruldu fakat bir kaç kez bu soruları gördüm.Bu iki işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız eğer;lütfen aşağıdaki adımları sırası ile yerine getiriniz.
Rehberimize başlayalım…
Arayüz Değişikliği

1. Yandaki bağlantıdan sitenin ana sayfasına geçerek girişinizi yapınız. SimülasyonPark
  2. İşaretli alana tıklayarak tercihler bölümüne giriniz.
  3. Yine işaretli yerden arayüz bölümüne tıklayınız.
  4. Kırmızı bölüm içerisindeki bölmeye tıklayınız.
  5. 4’teki adımı yaptığınız takdirde aşağıdaki sekme çıkacaktır,bu kısımdan istediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

Profil Fotoğrafı Güncelleme

1. Arayüz Değişikliği için verilen ilk 2 adıma uyunuz.
  1. Aşağıdaki kırmızı kutu içerisindeki kısma tıklayınız.
  2. Karşınıza aşşağıdaki sekme gelecektir.Bu kısımdan profil fotoğrafınızı güncelleyebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları sıra ile yaptığınız halde hala bir sorun yaşıyorsanız yönetimi bu konuda (Hangi kısımda sorun yaşıyorsanız) bilgilendiriniz.

Saygılarımızla,
                                                                   SimülasyonPark Ekibi
6 Beğeni

Bu lazımdı eline sağlık iyi olmuş :blush:

3 Beğeni

Hali hazırda iki farklı tema var.
Material Design Theme ve Dark olmak üzere 2 farklı temayı seçebilirsiniz!

Uzun zamandır Dark kullanınca baymıştı , beyaz iyi oldu . :slight_smile:

dikkat sonra niye uykum gelmiyor deme :slightly_smiling_face: mavi ışık gözlerin için zararlı.

1 Beğeni

Tamam tamam Dark’ a aldım geri :unamused::smile:

Bence böyle kalsın. En güzeli bu. Beyazda kör oldum resmen.

Tasarımda birkaç yol buldum örnekleri var çok bir şeyi değiştirmiyor. Ama şu yazı kutularını beyaz-gri arka tarafı da şu anki siyah yapmak istiyorum çakışıyor.

Güncelleme: Görseller güncel tema görünümüne göre yenilendi!