Simülasyoncuların Oyun Tavsiyeleri [Ana Konu]

Hangisinin devamı olacak acaba?

Modern Warfare evreni reboot yedi arkadaşlar eski mw ler ile yeni mwlerin alakası yok. Bu yeni çıkacak olan mw3 de reboot yiyen evrenin devamı olacaktır

1 Beğeni
1 Beğeni

Bak, ben bunu alırım işte, istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz gamer masa
https://www.corsair.com/eu/en/s/platform6

GamesCom’da tanıtılıp ilgilimi çeken bazı oyunlar

1 Beğeni

futbolla sıra tabanlı strateji türünü birleştirmişler güzel de duruyo fiyatı da iyi bi bakın isterseniz.

Şehir içi otobüscülük önerisi olan var mı? Bus simulatör mu daha iyi yoksa The Bus mu daha iyi? yada varsa başka bir oyun?

grafiğe takılmazsan omsi 2 hepsinden iyi.

3 Beğeni

Omsi 2de g29 desteği var mı acaba?

1 Beğeni
1 Beğeni

Fena zam gelmiş!

Microsoft, davayı kazandı. Activision, Blizzard ve King artık resmen Microsoft’un çatısı altına girdi. Phil Spencer, şimdiden game pass için çalışmalara başlandığını söylüyor. Oyunculara hayırlısı olsun. :slight_smile:
https://www.webtekno.com/microsoft-activision-blizzard-resmen-satin-aldi-h137833.html

5 Beğeni

Konuyla alakalı mı bilmiyorum ama bir güzel de zam yedi Activision oyunları yaklaşık 1-2 saat önce :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Özet:

İnsafsızlar alır almaz microsoft çakmış zamları yeni oyunları anlarımda lan 10-15 yıllık oyunlar 50 liradan 600-700 çıkmış şaka mı yapıyonuz :smiley: 2010 black ops olmuş 1000 tl, bunlar cod’u gamepass’e falan getircez diyolar ama okkalı bir zam ona da yakın bence :cowboy_hat_face:

3 Beğeni

mevzu son bir vurgun mu acaba? microsoft bünyesine aldıysa neden zam yapsın fiyatları düşük tutan bir firma.

1 Beğeni

planlanmış da olabilir microsoft satış politikası da olabilir. bir önemi yok. :smiley: hak ediyoruz. teşekkürler. türkoya niye 50 tlden efsane oyun satılsın parası varsın alsın.

2 Beğeni

Bana mı dediniz hocam? :smiley:

1 Beğeni

Game Pass’e gelecekse son bir vurgun yapalım demiş olabilirler. Game Pass’a gelirse kimse almaz çünkü.

Biz asıl game pass’a geldiği takdirde game pass’a zam bindirmesinler diye dua edelim.

4 Beğeni

2-3 yıllık alanlar şanslı ben çok oynamam diye almamıştım gamepass zamdan önce :pensive:

Haberi nerede okudum, tam hatırlamıyorum ama bir de öyle bir başlık atmış ki ‘‘COD oyunlarının fiyatı 10 kat zamlandı’’…Ben error verdim. :x: :no_entry: