Simülasyoncuların Mizah Köşesi

SCS Software’ın sınırlı sayıda key dağıtacağını açıklamasının ardından ortalık ETS2 saat kapıştırma showuna döndü. :joy:

Hiç sorma ya. Birde bakıyon SCS ters köşe yapıyormuş, saat felan hikaye :smile:

:smiley: İtalya Dlc sine sahip olanlar derse şaşırmam :slight_smile: bende halen almadım steam cüzdanda da 24.75 var bi indirime girse diye bakiyorum bu ara… hoş daha açık olan italya şehirlerine 10 sefer gitmemişimdir ama :slight_smile:

Min 1,000 Saat. :smiley:

kayitli 750+ saat var
SCS 1000+ saat isteyince ben anlatmaya gerek yok görüyorsunuz:

Siz siz olun bunu sakın denemeyin :smiley:

Kesinlikle bu konunun amacı burayı bu tarz ne olduğu belirsiz ve gereksiz videoları paylaşmaktı ya da üstte birkaç kişinin yaptığı gibi tuhaf fıkraya benzeyen varlıkları paylaşmasıydı. Teşekkürler amacını verdiğiniz için…

Boş beleş ironi kaynayan kısmı geçtikten sonra, bu başlığın amacı bu değildi sayın insanlık. Buranın amacı 9gag gibi veya Instagram gibi yerlerde paylaşılan komik bulduğunuz meme*leri (( mimleri )) paylaşmaktı. Komik montaj falan neyse bi’ nevi kabul edilebilir bir şey -ama yine de o değildi- ama bu tarz videolar ya da fıkralara benzeyen varlıklar paylaşmak… Lütfen amaca uygun devam edelim.

Konunun amacını saptıran herkese teşekkürler !

üç japon sırayla uçaktan atlamış, japonlar ölmüş sıra kırılmış

Bu da yeni formata uygun fıkram hahahaha … Komik ama değil mi ?

introdaki şarkının adı ney

SCS Software’ın Harita güncellemelerinden sonra Hasan Bey ( Temsili değil direct o )

ben direk değilim direkt olacak o :smiley:

neyse 5. bölümü çekicem salem - portland yapayım çelik taşıcam limana sardı bu gece napalım yarın montajda beyin yakarız
forza horizon 4 tırt sdfsfsdfsd :smiley:

4 günde 14 saatlik uyku ile bu kadar oluyor :expressionless:

:drooling_face:

MIA- Paper PLanes

Ayrıca konuyu hortlatmanın şerefine

Top secret…

Camı açacak mısın ; kıralım mı? :smiley:

Blog’da yorumlarda böyle bir görsel gördüm hoşuma gitti. :smiley:

Balık nasıl servise sunulur ?

Devamı şuan yayında :joy:

SimülasyonTÜRK güvencesi ile mutfağınız emin ellerde… Arayın sizin için mutfağınıza el atalım. :rofl:

Master Chef Hasan…

Çılgın chef yemekleriyle izleyenleri çoşturuyor