Simülasyoncuların Mizah Köşesi

@hercai Siz birde cemil abiyi yolda giderken dinleyin, ben az kalsın çayı ekrana püskürtüyordum.:smiley:

4 Beğeni

TB kamyoncular olarak bizlere sabrı öğretiyor sanırım. :slight_smile:

2 Beğeni

Bel Üstü…

Allah Allah vallah mı diyon bilmiyorduk.
VALLAMILANBILMIYODUK

Kota yetmiyor ya üff :smiley:

1 Beğeni

--------------------------------360P------------------------------------------------------------------------------------4K---------------------

1 Beğeni

Evet Yine ben :slightly_smiling_face: Ha bu arada sizden ricam Başkalarıda birşeyler atsın. Konu boş kalıyor ben yeni birşey bulunca spama gidiyor. Önceki mesajımım üzerinden 5 gün geçmiş

SCS = Selçuk / Biz = Yarışmacı olarak düşünün.

Evet içinizdeki hissi biliyorum. Şuan ne kahkaha atacaksınız nede somurtuyorsunuz. Tatlı bir tebessüm aldı yüzünüzü. Ahh be adamım. :joy:

3 Beğeni

PUBG tarafında sıcak gelişme… Melih Gökçek takıma katılmış… :smiley:

7 Beğeni

2030’da ETS2 1.99

:joy:
Resim XBS den alıntıdır

İnsanın baktıkça grev yapası geliyor…:pleading_face:

2 Beğeni

Editlenip ifşalanmışız :joy:

5 Beğeni

1 Beğeni

Hmm, haklı :slight_smile:

(source: Dmitry Glukhovsky /Глуховский on Instagram: "Discover the books that inspired the cult METRO video gaming series. A load more stories, a load more characters, tons of adrenaline. METRO - a First Person Heartbreaker. Click to follow the author and get his books!")

3 Beğeni

‘‘Aranan kan’’ niteliğinde… :joy:

6 Beğeni

#1: Tam şuan tüm dünya:
#2: GTA V’i ücretsiz yapan Epic Games:

4 Beğeni

Bı farkımız olsun ama demi

10 Beğeni

SimulasyonTürk, SiSL ile yayın açar.

36 Beğeni

Acilen Pavel Reis’e altyazılı bir şekilde ulaştırılması lazım :smiley: :smiley:

@HetriX Süper olmuş :rofl: :rofl:

4 Beğeni

sdfsdfdsjfndsfjkdsnfsjfnsjfndsfjs ahahahaahaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ulaannnnn sdfsdfdsf :sweat_smile: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3 Beğeni