Sıfır Kamerası Ve Konsol Açılmıyor

Config console ve developer i 1 yapmama rağmen oyunda ne konsolu nede 0(sıfır) kamerasını açmıyorum bunun bir çözümü varmı

oyun acikken yaparsan olmaz onun disinda normalde yaptiginda olmasi lazim

1 Beğeni

oyun kapalı yapıyorum ,aynı sorun atsdede var

0 kamerası açık olsun neden kapatmaya çalışıyorsunki?

Peki kaydediyormusun yaptıgın değişikliği

1 Beğeni

pardon açamıyorum

evet kaydediyorum

Not defteri uygulamasını yönetici olarak çalıştırın dosya>aç sekmesinden istediğiniz dosyayı seçip düzenleyip kaydedin o da olmassa Notepad++ uygulamasında tekrar deneyin.

1 Beğeni

olmuyor ikisinide denedim ne konsol açılıyor nede sıfır kamerası

Control sii dosyasını aç ordan console yazan satırdan keyboard.grave yazan yeri bul graveyi sil x94 yaz öyle dene birde

Belgelerden console 1
Developer 1 olacak bunu bir dene bakalım

1 Beğeni

Denedim olmadı ,format attıktan sonra böyle oldu ondan once sadece console ve developer i degiştirdigimde oluyordu

bilenler lütfen

Biraz saçma soru olacak ama klayvenizdeki ilgili tuşlarda sorun olmadığına emin misiniz?

Format attıktan sonra böyle oldu demişsiniz bu da sorunun klayvede olabileceğini düşündürdü. Driverlerini kontrol edin.

1 Beğeni

deniyorum şimdi cevap vericeğim

düzgün çalısıyor diyor

1 Beğeni

Senin kontrol ettiğin yerde zaten hep düzgün çalışıyor yazar. Consol tuşuna not defterinde basmayı dene basıyorsa ki garip bi e harfi çıkar o zaman klavyede sorun yoktur.

1 Beğeni

(") bu işaret çıkıyor shift e basıpta o tusa basınca é cıkıyor oyundada shıfte basıpmı yapmam lazım ?

Yok oyunda normal yap doğru o " çıkıyorsa demek ki çalışıyor tuş. Garip valla arkadaşlar her yolu demişler akla bişey gelmiyor şimdilik. Umarım çözülür.

1 Beğeni

oyunu silip yuklesem duzelırmı acaba

Denemekte fayda var.

1 Beğeni