Sea of Thieves - Ana Konu

Tall tale yapmak zor oluyordu Türkçe gelirse tadından yenmez

1 Beğeni

Umarım gelir…

Aynen hocam bu 22 Haziranda gelecek seni sezonla beraber Türkçe de geleceği söyleniyor bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

Hiçbir yerde bulamadım bununla ilgili birşey 22 hazirana kadar beklemek zor olucak bu heyecanla

15 GB güncelleme gelmiş sezon 3 başlamış

1 Beğeni

Aynen ya türkçe de gelmedi :smiley: inşallah en kısa zamanda gelir oda ya :frowning:

Bu oyuna girdiğimizde interneti kesersek gta gibi tek başına mı kalıyoruz? müziğimi açıp etliye sütlüye bulaşmadan ticaret yapmak istiyorum.

3 Beğeni

Direk oyundan atıyor :slight_smile:

2 Beğeni

Resmi olarak Türkçe yarınki güncelleme ile ekleniyor ve oyunda indirim var eğer halen sahip olmayanlar varsa kesinlikle bir şans verilip denenmesi gereken bir oyun

2 Beğeni

İndirim bu akşam bitti, biriktirdiğiniz altınlar ile sadece boya alındığından bir süre sonra oynamak için motivasyon kalmıyor ayrıca tek gezerken bir grup denk gelirse adam hiç üşenmiyor yarım saat boyunca kovalıyor, oyun ganker dolu, steam topluluk sayfalarında bol bol sövüyorlar.

oyun motoru forza gibi çok iyi olmasına rağmen kasmıyor denizi çok güzel yapmışlar ve optimize etmişler.

kesin bilgi mi kral türkçe geleceği :smiley: gelsin yav harbiden ama suyun altına iniyoruz galiba yeni sezonda çok güzel ortam bizi bekliyor :slight_smile:

Bugün saat 12 de sunucuları kapatacaklar evet kesin bilgi bu arada oyunu şuanda kodlarda değişiklik yaparak da yapabiliyorsun sadece resmi olarak gelmesi kaldı zaten geriye

1 Beğeni

Reis heralde Ekime ertelenmiş galiba Türkçe ?

Arkadaslar konuyla ilgili kaynak nerede ? ben arastirma yaptim ama herkes dil desteginin olmasi konusunda yapimciya yazmis ama yapimcidan gelen yanit yada bildiriyi (haberi-guncellemeyi) goremedim. biri link varsa gonderebilirmi. tesekkurler

hocam bende buradan takip ediyorum bildiğim kadarıyla sea of thieves türkiye partneri onun dc sinde görmüştüm umarım sıkıntı değildir reklam gibi olmasında

Sea nin kendi sitesinde hicbir yerde tekbir aciklama yok, adamlarin cevap verdigini de goremedim henuz simdi konuyu gectim yapimci biryerlerde evet olacak yada hayir olmayacak yada ileride belki falan diye yazmismidir ariyorum ama oku oku bitmiyor ki sayfalar :slight_smile:

1 Beğeni

ilerde olacağı çok uzun zaman önce okumuştum hem imza kampanyası falan olmuştu o falan anca bitti işte bu arkadaş Ekim dediyse gelecektir çünkü Türkiye partneri yani içeriden bilgi alıyordur :smiley: bildiğim kadarıyla çalışmalarına başlamışlardı ara ara bazı metinler Türkçe falan oluyordu. Ekim de gelmezse takip etmem bende ya :smiley: Discord adresine baktığımda bu Sezon 4 bitmeden gelecekmiş diyordu :smiley:

bende onun yalancısıyım yani :smiley:

1 Beğeni

fs22 cikana kadar yayinlasalar da takilsak biraz. :slight_smile:

dimi bakalım bekliyoruz :slight_smile:

Şuan da oyuna Türkçe yapabiliyorsunuz zaten ama güncelleme ile geleceğini okumuştum ondan dedim sonraki güncellemede eklenmesiyle alakalı ama sanırım erteleme oldu

1 Beğeni