SCS Video Yarışması 2020 "ETS 2, ATS"

SCS Software tarafından ETS 2 ve ATS için başlatılan video yarışması ile ilgili ayrıntıları burada paylaşıyoruz. Road to the Black Sea, Utah, Washington öncelikli olmak üzere geriye kalan tüm DLC’ler kullanılabiliyor.

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-ets-2-ve-ats-icin-video-yarismasi-duzenliyor/

Katılan kişilerin videolarını aşağıda paylaşabilirsiniz.

Şahsen geçen sene akılda kalan hiçbir şey olmamıştı bu sene de pek umudum yok. Bir hikaye anlatamadıktan sonra hızlandırılmış ağır çekim vs. sağdan soldan çekmenin anlamı hiç yok. Etkinlik olsun diye yapılan bir şey ve oyun zaten sınırlı bir dünyaya sahip ancak çekim tekniklerini gerçekte yaşanan bir olaya uyarlayıp hazırlayabilirler.

6 Beğeni

Siftah benden olsun :smiley:
Bu sene geçen seneye nazaran fazla katılım olmadı :frowning:
Ben ise önceki videomu şartlara uygun hale getirerek yeniden hazırladım :slightly_smiling_face:

Paylaşılan videolar

8 Beğeni

SCS’nin yaptığı en boş işlerden birisi video yarışmasıdır. Bir kere daha ispatlandı. Bu oyunda oynarken millet bir sürü hisse, duyguya kapılıyor. Ortaya çıkan gene beleş tanıtım videoları oluyor. Oradan gir yakınlaş uzaklaş hızlandır… :smiley: @HetriX senin güzel olmuş ama SCS kendini anlatamıyor insanlar da ona göre video hazırlıyor. Bir hikaye, bir duygu bir şeyler aktarmalı yansıtmalı önümüzdeki sene yine yaparsa yine kimse iplemez.

2 Beğeni