SCS Software'dan ETS 2 Logolu Tişört Satın Alma - Rehber

SCS Software’ın Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator logolu tişört, kazak, şapka, kupa satışları https://eshop.scssoft.com/ adresinde devam ediyor.
Black Friday indirimlerini bahane edip uzun zamandır ertelediğim şeyi yaptım. İlk olarak daha ucuz olduğu için ETS 2 logolu siyah tişört siparişi verdim.

20 euro fiyatı var. Tek ürünü seçtiğinizde Türkiye’ye 6 euro kargo masrafı ekleniyor. %35 indirimle bana 17 euro oldu. Türk lirası olarak 78,00 oluyor.

İndirim kodu her mailde bir kez geçerli. O yüzden deneme yaparken dikkat edin. Sipariş sayfasında Voucher Code kısmına yazıyorsunuz.

Bu konuda tüm bilgileri verdim ve en altına Türkçe olarak nasıl alındığını belirttim.

Sistemden bahsedersek sipariş ödeme sayfasında üyelik oluşturulmuyor. Her şeyi yazıp tamamladıktan sonra ödeme sayfasına geliyorsunuz kredi kartıyla ödüyorsunuz sonra işlem tamamlandı diyor ve maile faturalar vs. geliyor.

Bu konuda kargo durumunu vb. bilgileri paylaşacağım. Şu an sanırım kargolanmadı mail gelmediğine göre :smiley:
Almak isteyenler de yine buradan yazabilir. Euro dolar çok yüksek ama ne yapalım.

20 liraya bastırırım diyenler bastırsın da görelim bir basılamadı o tişörtler :smiley: ama ne fark eder? Önemli olan SCS Software’dan özel olarak almak ve katkı sağlamak.
Kazak alacaktım çok pahalı geldi 58 euro nedir tamam biraz pahalı olur bu tür şeyler ama :smiley: havalar soğudu kazak olsa giyerdim.

Tişörtü sadece video ve yayınlarda giyeceğim. Her ay bir şeyler almak istiyorum tabii Euro 5 tl olmazsa…
Bir sonraki sipariş ATS logolu şapka olabilir. Çok istemiştim. Koleksiyoner kutusunda çıkmamıştı.

2 Beğeni

aslında bıraz uygun olsa hatıra olarak bıle alınır ama kura gore olunca bıraz pahalıya kacıyor

1 Beğeni

Dolar sağolsun almadım

Hala kargolanmadı. :smiley: Ya da kargolandı takip numaraları gelmedi. Bilmiyorum. İtalya DLC çıkışından önce gelse hoş olurdu ama yetişmeyecek.

hasan abi banada az önce ikinci faturam geldi. Bide sevk edildi diyo yani kargoya vermiş olabilir ve takip numara için işlem yapmasını beklicez demi belkide :smiley:

PTT kargodan kağıt yapıştırmışlar da geldi sanırım gidicem :slight_smile: akşam çıkarız tişörtle…

PTT ile dağıtılması kötü gidip baktım hala dağıtımda çalışanların sistemden haberi yok vs. yarın tekrar gidicem :frowning:

Hasan abi banada geldi. Tişört ve ets 2 - world of truck logolu yapışkanı geldi :slight_smile: bedenim tam oturttu :slight_smile: mükemmel tişorttur :slight_smile:

1 Beğeni

2 Beğeni

Tişörtü aldım. Öğlende sonra video çekeceğim orada giyerim. Tişörtün kalitesi normal çok aşırı bir şey beklemeyin. Zaten normal alıp basıtırılmış.
22 Kasım’da sipariş verdim 23 Kasım 2017 yazmışlar işleme konulma vs. 12-13 günde geldi. :slight_smile: PTT dağıtıyor haberiniz olsun tekrar videoda belirteceğim.
Satın alacaklar yine buradan yazabilir. Kimler alıyor görelim bilelim :slight_smile:

%20 indirim var

belki bir şeyler alırım diyorum :slight_smile:

Fatih Kardesim Selam Kolay Gelsin Su Ets 2 icin Tisort satin alinmasi olayi nasil oluyor

Nasil oluyor kredi karti islemler ve digerleri bende 4 tane almak istiyorum ama senin aldığını gördüm bizede yardimci olurmusun kardesim eyvallah sagolasin

Hasan kardesim selam kolay gelsin ben satin alicamda Sitede kredi karti vs sectim ama benden daha parasini almadilar fakat mail gonderdiler bana en gec 7 gun icinde elinde olur diye ama nasil oluyor ben tam anlayamadim tisort geldikten sonrami parasini veriyoruz bana kisa bir yardimci olurmusun almak icin tesekkur ettim