SCS Software - 4 Şubat 2019 Canlı Yayınından Notlar

SCS Software 4 Şubat 2019 Canlı Yayınından gelişmeler!

SCS Software 4 Şubat 2019 Canlı Yayınında American Truck Simulator için 3. yıldönümünü kutladı. İnternational Truck,Euro Truck Simulator 2 için küçük fix,Yeni kargo çeşitleri ve daha fazlası…

Reddit’te @classic36 tarafından aktarılan notları sizlerle paylaşıyoruz.


  • Development on ATS started shortly after the release of ETS2 due to demand and feedback from American players. Initially, SCS were quite doubtful that they would be able to cover the continent in a lifetime. But now, they are hopeful that the US will be completed due to the big expansions that are being made to the map and development teams.

  • Upcoming trucks will be talked about later in the stream. Licenses are still in the process of being acquired. Trucks take a while to model and create.

  • Washington will be released earlier than many players expected. Another state is in development, which should (if everything goes well) also be released this year.

  • Another truck is coming to ATS! Take a look at this teaser image.

  • Transporting “cool stuff” like rocket parts might be coming in the future as SCS add more and more cargoes. With new cargo types comes new facilities.

  • ATS Cabin Accessories were touched upon again. More here.

  • SCS hope to go back and refresh older parts of the ATS map, such as California and Nevada. No promises yet!

  • Çin Yeni Yılı indirimi başladı. Steam Developer: SCS Software

  • ETS 2’nin Çin boyama paketi için Domuz yılı boyaması eklendi. Ve küçük bir güncelleme yayınlandı.


Reddit Konusu :arrow_down:


Harici konular için beklentiye girmeyin,gelişmeleri bekleyin!

2 Beğeni
1 Beğeni

Bu araçlar yeni SCANIA kalitesinde mi olacak? Bir de yeni VNL’den niye bahsetmediler?

Pavel, dünkü yayında Scania gibi yüksek kalite olacak dedi, Scania gibi üst düzey olur mu bilmiyorum ama VNL gibi olmayacağı kesin.


Sanırım ilk kez vites görüyoruz, farklı bir kalitede olacağa benziyor.

Yeni VNL’den bahsetmediler ancak ikinci bi araçtan bahsedildi büyük ihtimalle Freightliner olacak. (Görüntüsünü paylaştığım araç: International LoneStar)

Ek olarak üstte belirtilmemiş. Pavel, navigasyonla ilgili güzel bir özellik gelecek dedi. Tahminim Route Advisor’daki süre ve saat bilgileri kabin içi navigasyona gelebilir ya da belki sesli navigasyon…

Map tasarımcısı da “gizli proje” üzerinde çalıştıklarını söyledi, Utah’ı mı kastetti bilemiyorum.

1 Beğeni

Aynen ya vites diğer araçlarda yok çok saçma bir de animasyonlu olursa harika olur, paylaşım için teşekkürler @akaBaytar.:yum:

inşallah vites felan gelmez…hem sonra diyer araçlarında canı çekicek ayıp. olur gelirse tüm araçlara gelsin…scsnin ne yapıcağını artık biliyoruz şimdi sadece tarihler belli değil okadar

1 Beğeni

Zaten araçlarda vites kolu yok özellikle(Eski bazı araçlar hariç) ETS2’de zaten vites ya kolda ya da DAF gibi klima tarzı vites düğmesi ATS’de bu eksik VOLVO’da, klasiklerde vites kolu olmalı ama yok.