SCS Software 2019 yıl sonu soru&cevap canlı yayını notları

Bu akşam yapılan canlı yayında konuşulan gelişmeleri listeliyoruz. Soru-cevap yayını olacağı belirtildi ve oyunun geleceğine yönelik bilgiler de bekleniyor. Geçtiğimiz yapılan yayının benzeri olacak. Stüdyonun CEO’su Pavel Sebor da yer alacak.

Yorumlarla gelişmeleri aktarabilirsiniz burada derleyip listeleyeceğiz.

7 Beğeni

Yayın başladı

Yılın başında ses sistemi tamamen yenileniyor. Yani FMOD geliyor. Açılabilir cam da geliyor. Çekici sesleri için ayrıntılı açıklama da yapıyor.

Açılabilir can olayı iç ve dış sesin farkını göstermek için isteniyordu zaten ses motoru da her şeyi değiştiriyor.

19 Beğeni

Umarım bu sefer kesin şeyler konuşarak yanıltırlar hepimizi. Pek sanmıyorum ama…

image

5 Beğeni

DLC’ler listelendi.

14 Beğeni

SCS bu sefer hızlı :open_mouth: Gerçekten şaşırtıcı oldu. Fotolar ve bilgiler hazır.

AA%C3%87

8 Beğeni

OMG djxjfh

3 Beğeni

Yemek boğazımda kaldı ölüyordum teşekkürler SCS.

5 Beğeni

Buralar karışacak vaziyet alın

2 Beğeni

Çekiliş başladığında buradan yazabilir misiniz?

1.38 güncellemesi grafiklere üzerine olabilirmiş. AO, ışıklandırma gibi konulardan bahsetti. DirectX 11 sonrası konuştu. FMOD, 2020 yılının ilk güncellemesinde 1.37 ile gelecekse bu zaten sona doğru çıkar. Özetle teknik anlamda yine birçok şey olacak.

2020 YILINDA ETS 2 OYNAMAMAK DİLEĞİYLE…

5 Beğeni

Olay ne çekiliş falan mı :smiley:

2 Beğeni

Yalnız, Iberia kapak fotoğrafında TIR yok?:smiley:
Bununla birlikte yeni bir çekici gelecek bence, daha sonra o çekiciyi kapak görüntüsüne koyacaklar.

6 Beğeni

Ürettim hattında yeni çekiciler var.
Her iki oyun için yeni çekici gelecekmiş. (ATS’de listeyi zaten görmüştük de ETS 2??? :smiley: beklenenlerden birisi olur da F-MAX olamaz olmamalı olmayacak lan dsfsf )
ETS 2 için modifiye paketi de gelecek. ?? Duyuru için hazır değilmiş.
Daha fazla lisans alınıyormuş.

9 Beğeni

Big Sur gibi etkinlik çok istendiği için gerçerk zamanlı bir endüstri yerini inşa edermiş gibi bir etkinlik fikrinden bahsediyor. 2020 başında olabilirmiş.

8 Beğeni

Abi modunu yaptınız f maxin adamlar seneye getirecek gibi😀

2020 başlarında ats ve ets’ ye yeni araç gelecekmiş.1.38 güncellemesi oyun için büyük bir zıplayış olacakmış.Işınklandırma ve gölgelendirme gibi grafiksel düzenlemeler yapacaklarmış.

4 Beğeni

Abi geçen sen yok şu Dlc mi çıkacak yoksa şu mu diye herkes çeşitli tahminler yürütürken bu sene SCS direkt olarak açıklıyor. Keşke İberia yerine Balkanlar ve Adriyatik Kıyıları (Sırbistan, Yunanistan, Arnavutluk vs.) Dlc si yapılsaydı ama zaten önceden İspanya Portekiz’in geleceğini söylemişlerdi.

Yine bana hüsran yine bana hasret. Elbette açıklananlar çok güzel ama bu oyun benim için tır ve haritadan ibaret değil. Oyun ekonomisine el atmak için benim yazılım öğrenip scsde işe başlamam mı gerekiyor acaba?

4 Beğeni

Aynı anda iki DLC ETS 2’ye de mi gelir diye sordu ancak Iberia’nın büyüklüğünden bahsediyor. Ufukta iki dlc görünmüyor özetle…

Var olan haritaların yenilenmesi de var.

7 Beğeni