Rus köyü simülatörü

RUS KÖYÜ SİMÜLATÖRÜ -Türkçe inceleme
Russian Village Simulator, oyuncunun kendisini gerçek Rus köy yaşamının atmosferine kaptırmasını sağlayan bir oyundur. Oyun, köydeki yaşam için tipik olan çeşitli aktiviteler sunar.
Oyunda bir bostanla uğraşabilir, çeşitli meyve ve sebzeler yetiştirebilir, hayvanlarla ilgilenebilir, ekinleri toplayıp kavanozlarda konserve yapabilirsiniz. Ayrıca nehirde balık tutabilir, vahşi hayvanları avlayabilir, ormanda böğürtlen ve mantar toplayabilirsiniz.
Köyün, ağır işlerinden sonra yıkanıp dinlenebileceğiniz kendi saunası vardır. Ayrıca el işi yapabilir, ahşap, deri ve yünden çeşitli ürünler yaratabilirsiniz.
Oyunun önemli bir yönü, diğer köylülerle iletişim kurmaktır. Oyuncu, zor durumlarda onlara yardım edebilir, kaynak alışverişinde bulunabilir ve köyün sosyal yaşamına katılabilir.
Oyun ayrıca ekonomik strateji unsurlarına da sahiptir. Oyuncu mallarını satabilir, çiftliğini geliştirebilir ve evini geliştirebilir.
Russian Village Simulator, oyuncunun kendisini gerçek Rus köy yaşamının atmosferine kaptırmasına ve onun sadeliğinin ve güzelliğinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan bir oyundur.

BİLGİSAYAR GEREKSİNİMLERİ
Asgari:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Intel i5-2500k (4 çekirdekli 3,3 GHz) veya AMD Ryzen 3 1200 (4 çekirdekli 3,1 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 1050 4 GB veya AMD Radeon™ RX 560 4 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu
Ek Notlar: SSD önerilir

2 Beğeni

Sanki kasıyor gibi .

evet biraz var birseyler. ekran kartini degistirmek gerek artik

1 Beğeni

Bu köyde ayık gezen pek yok galiba. :smiley:

1 Beğeni

seinin ikinci videosu arkadaslar. bostan ekimi ve hasati ayrica cit tamiri gibi islerden bahsettik.
iyi seyirler.abone olmayi unutmayalim,

1 Beğeni

Arkadaslar merhaba,
bu videomuzda yeni gelen guncellemelerle ve gelecek olan bazi yeniliklerden bahsettik, ayrica bazi gorevleri yaptik.
iyi seyirler.

1 Beğeni
2 Beğeni