Rodobus Simulator

Merhabalar bir hafta önce bir arkadaşım Rodobus Simulator projesinin tekrar geliştirildiğini söyledi unreal oyun motoruna geçmişler discord topluluğu vs 'de var gayet iyi duruyor oyun geri geliyor sanırım. :smiley:
Bazı oyun içi yenilikler:
1-Kendi şirketinizi kurabileceksiniz.
2-Otobüse binip inebileceksiniz.
3-Yemek yiyebileceksiniz (mola alanları.)
4-Trafik cezaları.
5-Oyun çok oyunculu olacak ve birkaç sunucu olacak.
6-Şirketiniz için çalışanları işe alabileceksiniz.
7-Otobüs satın almak için galeriyi ziyaret edebileceksiniz.
8-Yeni bir otobüs satın aldığınızda koltuklarda jelatin olacak
9-Otobüsü istediğiniz gibi tasarlayabileceksiniz.

Discord topluluğu:

Oyun için görseller:

9 Beğeni

Ooo fosil geri dönmüş :joy:

3 Beğeni

bir röportaj yapıcaz ama vaktim yok niyetleri ciddi gibi dursa da aylarca yıllarca adam olmasını bekleyeceksiniz :smiley: hep aynı yerden başlanıyor

3 Beğeni

Aynen bakalım neler olacak :smiley:

1 Beğeni

Abi gerçekten simulasyon haberlerinde bunuda paylaşırsan harika olur lütfen en kısa zamanda röportaj yap ya heyecanla bekliyoruz pc için bir ilk olacak böyle bir oyun :smiley:

2 Beğeni

Umudu Keseli Çok Olmuştu Bu Oyundan 2011 Yılından Beri Bu Oyunun Çıkmasını Bekledik

1 Beğeni

Bu Oyun 2011 Yılında Duyurulmuştu Duyurulduğunda Red Dead Redemption 1 Daha Yeni Çıkmıştı İdi,Gta 4 Bile Yeniydi,Ozamanlar Ülkede Nokia Xpress Music,Samsung E250 vs Kullanıyordu,Düşün O Kadar Eski,Bu Oyun Hortlayana Kadar En Az 100 Tane Oyun Çıkmıştır. Nerdeyse 10 Yıl Olacak.

3 Beğeni

Vay bee videolarını izlerdik yeni alınan otobüslerde jelatin flan gibi detaylar vardı… o zaman çıksaydı şimdiye kadar daha gelişmiş yeni bi oyunu gelirdi…

1 Beğeni

Bu sefer ciddi gibiler bence çıkacak takip ediyorum :slight_smile:

1 Beğeni

2011 yılından beri beklenen ve defalarca iptal edilen Brezilyalı otobüs simülasyonu projesi Rodobus Simulator tekrar hayata geçiriliyor. https://www.simulasyonturk.com/rodobus-simulator-yeniden-gelistiriliyor/

5 Beğeni

Yeni Gördüm Simulasyon Türk için skin yapmışlar :smiley:

Yeni bir video gelmiş

3 Beğeni