Road to black Sea Çekilişi Simülasyontürk Ailesine özel

Herkeze Mehraba

Öncelikle Ülkemizi oyunda görmek çoğumuzu mutlu etti bunun için Scsye teşekkür ederiz. Elbet herkez bu Dlcnin heyecanına girdi ve bian öncede oynamak istiyor. Dlcnin fiyatı tartışılır elbette ama konumuz bu olmadığı için fazla değinmek istemiyorum.

Tabi herkezin durumu bu fiyata bi Dlc almaya müsait değil buyuzdende aranzindan bir kişiye çekiliş ile hediye etmek istiyorum. Sizden tek ricam Çekilişe gerçekten durumu müsait olmayanlarin katılması ve Dlcye daha sahip olmamamsi çünkü Steam üzerinden hediye olarak göndercem.

Çekilişe katılmak için sadece yorum olarak katılyorum yazın ve yanınada forumdaki isminizi yazmanız yeterli.
Sonucu yine burdan Yorum olarak açıkliyacam ve onunla özelden iletişime geçicem.

Çekilişi burdanda takip edebilirsiniz.
Çekiliş Haftaya Cuma açıklanacak 13.12.2019

Edit: sonuçlar

Herkeze bol şans

18 Beğeni

Katılıyorum. TheKingTR

Katılıyorum Demir_Pençe

Katılıyorum. TheMumja

Katılıyorum. Baby

Katılıyorum legolas

Katılıyorum. ugurekc

Katılıyorum kenan_ozmaden

Katılıyorum OturanBoga

Katılıyorum IbrahimS

Katılıyorum mexiumut

Geçenlerde biri Karadeniz DLC’sinin çıkış tarihini bilene bilmem nerenin yöresel tatlısını göndereceğim demişti, ben dahil herkes tarih attı birisi bildi elbette ama tatlısını alabildi mi bilmem. :smiley:

Demem o ki herkes katıldığıyla kalmaz inşallah, bol şanslar herkese.

2 Beğeni

Kimsenin şüphesi olmasın kazanana ödülü anında verilecektir. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Katılıyorum Alp_Tekin

Katılıyorum Batuhan_Cuha

Katılıyorum, barissari

Katılıyorum BugraTurk

Katılıyorum, SamarciCan.

Katılıyorum TheNighTMare564

Katılıyorum MrtAltg