Ring of Elysium "Tencent'in Battle Royale Oyunu"

Ring of Elysium eski adıyla Europa, 19 Eylül’de free to play olarak Steam’de çıkacak. Kapalı betada oynamıştım çok daha iyi PUBG’ye göre çünkü stabil, planlı yapılmış. Yıkılabilir çevre en önemli özelliği olacak. Daha önce kar yoktu nedense eklenmiş. PUBG killer olur mu elbette olur günden güne oyuncu sayısı düşüyor. Fornite zaten çok zorlamıştı şimdi COD, BF serileri battle royale tarzında modlar koyuyor. Dying Light dünyasında bile brutal royale diye mod geldi. Tencent aynı zaman PUBG’nin mobil sürümünü Çinde yayınlamıştı. Kendine ayrı oyun yaptırıyordu. İşler böyle PUBG onlara vermeseydi belki de Çinde komple olmayacaktı… :smiley:
QuickSilver X isimli oyun motoru kullanılıyor.

Tanıtım videosu

Steam

4 Beğeni

Oyunu nasıl buldunuz Hasan bey?

:smiley:

Boyutu: 4.7 GB
İndirmeye koydum sabah deneyecegim ,bakalım nasıl olmuş.

Bende indireyim dedim de kb la indiriyo sinirim bozuldu.

Arayüz tatmin ediyor , oynanış aynı şekilde , kar olayı pubdeki sıkı havadan kurtarmaya yarıyor.
Kişileştirme hoşuma gitti hele yüz ifadesini değiştirebilmek…
Alan seçim ile başlamak biraz değişik ama farklılık bakımından iyi

Çok fazla bir şey beklemeye gerek yok hele PUBG’ye para verdim ondan daha iyi şundan daha iyi vazgeçmem olaylarına da kimse girmesin.
PUBG artık kesinlikle herkesi sıkıyor ee bi oyunu nereye kadar oynayacağız ölene kadar mı? Yenileri farklı olanları hakkımız.
Ring of Elysium’u ilk aylar önce denemiştim sonra oynamadım oynanış yumuşak iyi gelmişti şimdi de öyle. Oyun modunu farklı yapmışlar hoş olmuş ama silah isimleri sistemleri arayüzleri hepsi aynı. Ayrıca oyunda doğma paketi de hoş olmuş çatışmaya girebilecek seviyede mühimmat var.
Harita tasarımı iyi ve ortamlar güzel. Stabil oyun olması önemli teleferikle dolaştım inmem gerekti :smiley: inince öldüm. Gliding olsa olmazdı herhalde
Çok uçuk bir şey aramadım oyunda basit stabil rahat yormayan bir oyun olsun yeter ve bir de farklı…
Grafiklerine kötü demesin kimse PUBG’nin ki iyi mi sanıyorsunuz :smiley:

1 Beğeni

Buz alan çok hoşuma gitti fakat 3 kademeli alan kısıtlamasının geldiği bir sistemde buzun içinden geçmek niye??? Direk donup kalsınlar…

Botlar la oynama açık olsaydı keşke ufak bi alıştırma olurdu.

Oyun ilgimi çekti indirip deneyeyim dedim. Daha hiç pubg, fortnite oynamamış biri olarak direk kendimi oyunun içinde buldum. Başlangıç olayı güzel düşünülmüş, arayüz, harita ve grafikler gayet iyi. 3-4 oyunda birşey yapamadım ama son oyunda birinci olmayı başardım :smile:

2 Beğeni

Bugün yeni güncelleme yayınlandı

• FPP görüş alanı seçeneği eklenmiş.
  • Server durumlarında iyilestirilme yapılmış.
  • Hem takım içindeki oyuncuları hem de düşmanlarınızı raporlayabileceğiniz rapor sistemi eklenmiş.
  • 2 takım şapka ve eldiven bulunan yeni DLC eklenmiş. (6.20 tl fiyatı)

! DLC ile ilgili görseller için steam sayfasına göz atabilirsiniz .