Reshade - Tavsiye Ayarlar

Oyunlarda Kullandığınız, Tavsiye Ettiğiniz Ayarlar Varsa Burada Paylaşabilirsiniz.

Benim Kullandığım ve Tavsiye ettiğim Ayarlar;

https://s4.dosya.tc/server12/z1saag/Dark_and_Realistic.rar.html

https://s4.dosya.tc/server12/can51n/Vivid.rar.html

NOT: İkiside aslında GTA 5 Redux Modu için tasarlanmıştı fakat ATS,ETS2,FS19 için çok işime yarıyor :smiley:

American Truck Simulator Dark And Realistic;

American Truck Simulator Vivid;

American Truck Simulator Dark And Realistic;

American Truck Simulator Vivid;

Default;

Euro Truck Simulator 2 Dark And Realistic;

Euro Truck Simulator 2 Vivid;

Euro Truck Simulator 2 Dark And Realistic;

Euro Truck Simulator 2 Vivid;

Default;

Farming Simulator 19 Dark And Realistic;

Farming Simulator 19 Vivid;

Farming Simulator 19 Dark And Realistic;

Farming Simulator 19 Vivid;

Default;

yanlış anlamada sanki oyunların orjinal hali her türlü senin kullandığın ayarlardan kat kat daha iyi duruyor… hele o vivid dediğin bildiğin renk cümbüşü

2 Beğeni

Buraya herkes tavsiyesini atabilir. :slight_smile: Varsa sizinde tavsiyeniz atabilirsiniz buraya.

Ve konuda belirttiğim gibi benim ayarlarım değil. Kullandığım ayarlar bana iyi geldiği için kullanıyorum. Varsa beğenen alıp kullanabilir. Sonuçta burası bir tavsiye ayarlar konusu.

bende zaten niye kullanıyorsun yada başka birşey demedim kendi fikrimi söyledim sadece… beğenen kullansın tabi ona karışacak pozisyonda değilim elbet.

hocam sizin monitör paneli IPS mi ? ben bu ayarları LED Monitörde denediğim için bana daha soluk renkler gibi geliyordu fakat IPS de denediğimde gerçekten oyunun orijinal ayarları bile daha iyiydi :smiley:

Arkadaşlar bu konuyuda böyle açtım ama kimse 2 aydır Reshade Ayar dosyasını paylaşmıyor :smiley: Paylaşında bizde yararlanalım. Bazı oyunlarda gerçekten Reshade’ye ihtiyaç duyuluyor fakat doğru düzgün ayar bulamıyorum.

@HetriX’in hazırladığı ReShade ayarını bırakayım ben de. Project Next-Gen 1.8 ile güzel sonuçlar alabiliyorsunuz.

HetriX’s ReShade V1

ÖNCE
49237628628_323dc69dee_z 49238086931_753056508d_z
SONRA
49238106101_d756335b24_z 49238086636_114e5fc008_z

7 Beğeni

Werty
HetriXReShadeV1 Beğenmedim benim kendi yaptığım ayarlar bundan iyi. Kendiniz reshade ayarlarını kurcalayarak yapabilirsiniz ben öyle yaptım sonuçta kendi yaptığım ayarlar.

1.40 Sürümüne özel yapılmış, güzel görüntü veren Reshade ayarı kullanan var mı ?

Ben bunu kullanıyorum bu aralar:

2 Beğeni

Konuyu hortlatalim. Var mı güzel ayar ? Gerçekçi görünen

Böyle konu mu vardı yav yeni gördüm iyiki görmüşüm. Ayarları tek tek deneyecem :grin:

gözlerinizin ayarını bozmak isterseniz yapın tabii

Hasan abiye katılıyorum shdfhgddghw benim attıklarım çok kötüydü IPS monitör aldıktan sonra farkettim

1 Beğeni

Yazınızı şimdi gördüm de. Eğer senin dediğin gibi yapacaksak ne anlamı kaldı o zaman bu tavsiye ayarlar konusunun anlayamadık :grinning:

Tam ayarında kullanmak iyidir bence :slight_smile:

2 Beğeni

:))))))))))))))))))))))))))

2 Beğeni