Rescue HQ - The Tycoon [Ana Konu]

Stillalive Studios , Aerosoft için bir tycoon oyunu geliştiriyor. Başta Emergency Tycoon olarak duyurulan yapım daha sonra Rescue HQ – The Tycoon olarak değiştirildi. Bugün ise ilk teaser videosu paylaşıldı. Lowpoly grafiklere sahip olan oyunda acil yardım takımlarını merkez istasyondan yönetiyoruz. Oyun bize üç acil yardım departmanının kontrolünü veriyor. İtfaiye, ambulans ve polis ekiplerini görev yerlerine gönderiyoruz. Ana merkez istasyonda ise çalışanları ve tycoon oyun olması itibariyle sıfırdan kuracağımız istasyonu yönetiyoruz.

Rescue HQ – The Tycoon, 2019’un ilkbahar aylarında Türkçe dil desteğiyle yayımlanacak.

6 Beğeni

Çok güzel bir oyuna benziyor umarım gözüktüğü gibidir.

Oyun içi ekran görüntüleri paylaşıldı. Arayüz belli oluyor.

https://www.simulasyonturk.com/rescue-hq-the-tycoon-icin-oyun-ici-ekran-goruntuleri/

isim çok iğrenç :smiley:

1 Beğeni

Yeni bir video geldi

ikinci bölüm yayınlandı
kullanıcı arayüzüne değiniliyor

22 Mart’ta oyunun beta testleri başlayacakmış. Video yayınlanabilecek.

oyun test için geldi daha oynamadım haftaya bir güne sıkıştırırız

@HasanOfke ne zaman oynayacaksın?

pek ilgi çekici gelmedi ve sol taraftaki inşa öğeleri de çok yavaşlatacak şekilde konumlandırılmış
bu hafta içi çekmem gerek zaten geri bildirimleri göndericem
-güzel bir tycoon olarak duruyor
başlangıçta her şeyin sıfırdan kurulması gerek tuvalet ihtiyacı bile var ama two point hospital kadar çekici değil
ayrıntılı olmuş yalnız arayüz biraz karışık memnun etmedi

akşam biraz ilerledim hala eğitim modundaydım yani göstere göstere gidiyor en son polis karakolu kuruldu yalnız adamların hızlı gitmesi açısından biraz daha düzenli kurmak lazım artık videoda ona dikkat ederim

Bende ne durumda diye soracaktım :smiley: peki güncelleme geliyor mu hiç? Onu merak ediyorum polis arabalarından biri yeşil düz renkti mesela ilk haftalarda :man_shrugging:t4:

güncelleme geliyor hatta şu an yine geldi

Bekliyorum hala :smiley: zaten sadece ben bekliyorum galiba :joy:

işte problem orada :smiley: ama yarın geliyor söz

oley :raised_hands:t4::joy:

Birazdan videoyu çekmeye başlıyorum. Son gelen güncellemede San Francisco senaryosu ve birkaç farklı senaryo eklenmiş ama içleri boş. Oyun hala bitmiş değil daha var. Videoda polis karakolunun sonrasına kadar gelirim herhalde zaten merak edenler için yeterli olacaktır çıkmadan oynayasım yok.

böyle bişey yok :smiley: videoyu geç çekmemin nedeni zaten böyle şeyler şu an aldığım kayıtlara girmiyor :smiley: save game boşa çalışıyo load game butonuna basınca yüklemiyor
yandı gene vallah 30dk. lık kayıt var montajlıyım öyle yayınlarım nasılsa başta gösterdim her şeyi
:smiley: oynamıyorsam sebebi vardır

1 Beğeni

Güncelleme geldi ve eski kaydıma girebiliyorum umarım bozulmaz video çekmeyeceğim tam sürüme artık biraz oynarsam belki çekerim

Mayısta erken erişimde alıp denerim bende. Seviyorum bu tarz oyunları. Teşekkürler :pray:t4: