Renault T Harici Mod

Merhabalar ! öncelikle uzun zamandır beklediğimiz Renault Range T Çekici modeli sonunda garajımıza geldi ancak benim tarafımda problemler mevcut … Bilirsiniz 1.31 sürümünde devam ettiğimi bu nedenle yeni gelen araç modellerini kullanma fırsatım ancak biri Orijinal Modeli “MOD” Olarak çıkarırsa deneyim sahibi oluyorum MAN TGX E6 Keza aynı durum mod ile kullanmaktayım . Lafı fazla uzatmadan bende bu işe vakit ayırıp Range T yi MOD haline getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim “BASE” Dosyasını açtım ancak ondan sonrasını bilmiyorum bana Rehberlik edecek biri varsa çok memnun olurum …

1 Beğeni

Öncelikle merhaba, 1.31 sürümünde neden kaldığınızı bilmiyorum fakat, 1.35e güncellemek Range T yi 1.31 e mod olarak getirmekten 20 kat daha kolay olacaktır bunu biliyorum.

1 Beğeni

@EmirAkcaman neden 1.31? Burnuma pis kokular geliyor?:roll_eyes:

1 Beğeni

Art niyet aramayın beyler. Southern region, rusmap vs diğer mapler 1.31 ile stabil çalışıyor. O yüzden 1.31 sürümünde kaldığını düşünüyorum.

2 Beğeni

Hayır, arkadaş 1.32 sürümünden sonra gölgeler yok olduğu için geçmiyor :smiley:

3 Beğeni

Cidden mi? Gölgeler en yüksekteyken bile tırtıklanma oluyordu bende yeni sürümlerden dolayı bir şey mi? Hiç fark etmemiştim… :slight_smile:

2 Beğeni

Tırtıklanma’nın çözümü yok, amd ayarları, nvidia ayarları hiç bir şey fark etmiyor, Ultra ayarlarda %400 ölçeklemedeyim kırmızı kutunun içine bak :smiley:

1 Beğeni

Teşekkürler :smiley: Evet gölgelendirmeler malesefki ekran kartı ile uyumsuz dx12 yi destekleyen bir ekran kartına sahip olmam gerek ancak amaç oyundan zevk alabilmek değilmi :smiley:

1 Beğeni

20 Kat zor olsada buna vaktim var :slight_smile: tek şey ne yapacağımı bilmiyorum :smiley:

AA cidden berbat aynı sorunu bende yaşıyorum. NL-NG yüklesem de tırtıklanma olunca insanın hevesi kaçıyor.

2 Beğeni

1.31 de oynuyorsanız gelen birçok yenilikten mahrum kalmışsınızdır bence gölgelere bu kadar önemsememelisiniz. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Tek bildiğim şey blender veya başka bir 3D çizim programı kullanmayı bilmeniz başka türlü olacağını sanmıyorum.

1 Beğeni

Ara ara Multiplayer girince aradaki farklı görebiliyorum yaklaşık 2 . yılına girecek 1.31 de kalışım bir süre sonra alışıyor,sanki şirket uygulamasına dönüyor araç sür , şirket yönetimi , filo yapılandırması gibi gibi :smiley: Önümüzdeki yaz bir canavar toplama planım var :smiley:

2 Beğeni

Teşekkürler yardım için bir ara MAN’ı base dosyasından ses-model ve birçok dosyasını bulmuştum acaba oradan aça aça yapabilme imkanım varmıdır :smiley: ?

İnşallah gönlüne göre bir sisteme sahip olursun dostum. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Teşekkür ederim dostum nasip artık :slightly_smiling_face:

2 Beğeni